Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Activesync - pouze castecna synchronizace..

DaSheR-CZ (20)|10.2.2009 18:41
Ahoj, netusite nekdo, proc se mi nechteji synchronizovat kontakty a ucty z ppc do pc ? hraju si s tim uz od vcerejska a nemuzu na to prijit.. na mem predchozim ppc to slo v pohode, takze vazne nechapu, kde delam chybu.. zaskrtnute mam samozrejme v activesync i kontakty, atd.. ale vzdy se jen odskrtnou pri sync, jako ze ok, ale nic se mi neprehaje.. :(
Zdenek Malinsky (9781)|11.2.2009 11:04
Smáznout partnerství a vytvořit nové - to jsi zkoušel?
DaSheR-CZ (20)|11.2.2009 14:42
ja synchronizuju zatim jen pres kabel.. pres bt se mi to vubec nepodarilo rozchodit.. :( bt bych ozelel, ale to, ze se mi kontakty synchronizuji pouze s exchange serverem ale ne s PC, to me celkem stve no.. :(
Zdenek Malinsky (9781)|11.2.2009 15:36
Neodpověděl js mi na dotaz.

Ale asi má nastaveno na sncování s exchange serverem a ne s PC, jak jsem pochopil z textu.
DaSheR-CZ (20)|11.2.2009 16:05
A kde se nastavuje jake partnerstvi?? Jinak s exchange serverem to mam nastavene ted, protoze mi to s PC nejde.. a musim minimalne jednou denne zalohovat kontakty.. jsem povercivej :) ale i kdyz to bylo bez sync s exchange, tak to neslo..
Zdenek Malinsky (9781)|14.2.2009 15:20
Vyřešeno? Pokud ne, můžeš popsat problém ještě jednou a pokud možno detailněji? Teď jsem to pročítal několikrát a není mi jasné, zda syncuješ s PC nebo exchange serverem atp. Zda jde o kabel nebo BT je teď podružné.