Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zobrazení sms ?

Raad3k (7)|10.2.2009 18:31
Zdravim, mam problem se zobrazenim sms na diamondu. Pouzivam udk romku beta 8 a kdyz mi prijde sms tak v touchflo se zobrazi jen cast a kdyz na ni kliknu hned mi naskoci prazdne okno pro psani odpovedi. Kdyz najedu Start-Pošta-SMS-Došlé Zprávy jsou tam serazene sms pod sebou a jen cast textu. Kdyz tady kliknu na sms zase naskoci okno pro psani odpovedi. Ja proste nevim jak si mam zobrazit celou sms abych si ji vubec mohl precist.
Aceback (7)|10.2.2009 20:19
Tak přesně tenhle problém jsem řešil u poslední oficiální ROMky. Pak jsem zjistil, že ke špatné funkci SMS přispěl InterWrite od SunnySoftu který jsem používal u prapůvodní verze ROM od HTC, konkrétně zapnutá česká lokalizace. V současné době se modlím za lepší Eržiku :D
Raad3k (7)|10.2.2009 21:38
Jde to spravit nejakym nastavenim ???
Aceback (7)|10.2.2009 23:18
Pokud také používáš InterWrite, zkus v Start/Sttings/InterWrite vypnout tu lokalizaci CZ.
Zdenek Malinsky (9781)|11.2.2009 10:29
InterWrite je dělaný vždy na určitou konkrétní ROM. Na jiné to samozřejmě s největší pravděpodobností poběží, alel ne vždy korektně a může to způsobovat různé a nečekané problémy a problémky, jako je např. tento.
Raad3k (7)|11.2.2009 16:27
Tak delal to opravdu ten InterWrite. Po chvilce hrani v optionech se to rozbehlo jak ma. Dik za tip vubec bych nevedel kde zacit hledat.
Aceback (7)|11.2.2009 21:23
Jak známo, InterWrite není jen o počeštění ROM :disgusted: