Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: TF3D - neaktualizuje se kalendář na home

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Ahoj, před časem (pár dní) jsem zaznamenal zajímavý úkaz. V noci při přechodu na další den se mi neaktualizují položky kalendáře, jež jsou vypsané pod hodinami na home TF3D. Zůstanou tam včerejší. Respektive u těch dnešních zůstane stále datum "Zítra". Pomůže shodit Manilu a znovu nastartovat. Zřejmě se mi to bije s nějakým programem, jen nemám vůbec tušení, který by to mohl být.

Ovšem pokud během dne vložím novou schůzku, tak se mi v těchto položkách po synchronizaci objeví. Tedy toto funguje korektně.

Věci které se možná toho týkají: TF3D s 15 záložkami, ThumbCal, SBSH Calendar Touch, IPC Black Dialer, TF3D_Czech_files

Zaznamenal jste někdo podobný problém? a nebo ještě lépe, znáte někdo řešení nápravy? Děkuji.

bo

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Ahj. Tohoto chování jsem si taky všimnul. Ale čeho jsem si všimnul především je, že se toto již řeší tady. Proto zde zamykám. Pokračovat můžeš tam.

Podobná témata

1. Kalendář v TF3D - týden
    Od LoMo v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 16-01-2010, 22:18
  2. Format datumu na záložce HOME v TF3D
    Od voda2 v sekci Touch Pro
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 18-05-2009, 11:37
  3. TF3D - hodiny na home ve formátu hh:mm
    Od brona_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 9