Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

pošta - počet řádků

mrakoplas_ce4you (28)|8.2.2009 19:24
Marně se snažím vypátrat, zda lze změnit počet zobrazovaných řádků v pošte - standartně se zobrazují 2 řádky - u sms první řadek odkoho,datum,velikost a druhý řádek kousek zprávy. Dá se nějak toto změnit ? Potřeboval bych dosáhnout zobrazení dvou řádků ze zprávy. Zkoušel jsem pátrat vyhledávačem, ale asi se neptám správně :-(

Řešení toho problému potřebuju hlavně pro HTC Kaisera a hodilo by se i pro Raphaela. Nakopněte mne někdo správným směrem ...
Zdenek Malinsky (9781)|9.2.2009 12:01
Nechápu přesně dotaz - zobrazení kde? Nebo myslíš, kolik dat mailu se stáhne - 2 kB, 20 kB, 50 kB, všechno.... ?
mrakoplas_ce4you (28)|9.2.2009 17:28
no asi jsem to vyjádřil hloupě - otevřu na pda poštu - vyberu si sms/mms - a např. v doručené poště vidím co zpráva do 2 řádky - první řádek odkoho,kdy,... a na druhém řádku začátek zprávy - no a jde mi o to, zda by nešlo nějak přesvědčit system, aby těch řádků zemzpávy bylo vidět víc / stačí o jeden víc než je normálně/ - chodí mi poměrně kratinké sms (pracovní příkazy a ne všechny jsou moje) a když pak probírám co je hotovo co mi patří a tak, tak musím každou zprávu "rozkliknout" protože až podle jejího konce poznám, co je moje a co ne ... Pokud bych v náhledu viděl právě o ten řádeček více, měl bych to jednodušší, protože bych viděl u těchto krátkých zpráv celé tělo zprávy :)
CommanderZ (1798)|9.2.2009 18:25
Pochybuju ze se u vestaveneho Outlooku da neco takoveho nastavit. Muzes zkusit nejaky klient treti strany, ty to muzou mit vyresene nejak lepe.
Koumes_ce4you (93)|9.2.2009 22:19
A nepomohla by změna z normálního zobrazení na Threaded-čili jako chat?
Zdenek Malinsky (9781)|9.2.2009 23:12
Pokud si myslím dobře to, co si myslíš ty,tak ne a myslím, že ani aplikace třetí stranyynepomůže, vč.zorazení na today (Spb Diary, Pocket Breeze apod.).
Možná by částečně pomohlo třídění do složek podle odesílatele nebo nějakých klíčových slov.
mrakoplas_ce4you (28)|10.2.2009 18:57
[quote=Zdenek Malinsky]Pokud si myslím dobře to, co si myslíš ty,tak ne a myslím, že ani aplikace třetí stranyynepomůže, vč.zorazení na today (Spb Diary, Pocket Breeze apod.).
Možná by částečně pomohlo třídění do složek podle odesílatele nebo nějakých klíčových slov.[/quote]
ach jo - vypadá to bledě - jelikož používám i spb diary /tam to je také na today jen tak jak popisuji /.

No třídění dle odesílatele nepomůže , neboť odesílatel je jeden a ten samý robot - a bohužel to nejdůležitější ze zprávy je právě vidět po celém jejím otevření,byť je ta zpráva krátká - v tomto "náhledovém zobrazení" kdy co zpráva to 2 řádky, prostě ten důležitý konec nevidím. No ze zjednodušení života asi nic nebude :evil:
Jedině klíčová slova by se nějak dala využít, ale bylo by jich dost, protože jediné podle čeho lze rozlišovat, tak to je jméno obce či města /to je ta info na konci sms kterou v tom náhledu nevidím/ a těch je dost... No teď ovšem pokud bych o tomto řešení začal uvažovat, jaký soft by na to byl nejlepší a taky spolehlivě fungující toť otázka. Potřebuji se na to docela spolehnout.
Zdenek Malinsky (9781)|11.2.2009 10:04
Je mi líto, ale tvůj požadavek je asi dost specifický a ojedinělý. Ostatně ani na jiném hloupém mobilu či zařízeních s jiným OS si nějak nedokážu představit,jak b to šlo řešit. POkud je to pro zaměstnavatel, tak možná na to udělat nějakou jednoduchou aplikaci.
jardan_ce4you (16)|11.2.2009 16:00
Zkus SMS-Chat myslím že to tvůj problém řeší. Sms řadí podle odesílatele do skupin. Kliknes na odesílatele a zobrazí se ti seznam CELÝCH sms, tzn. nemusíš každou rozklikávat.
mrakoplas_ce4you (28)|11.2.2009 17:20
[quote=Zdenek Malinsky] POkud je to pro zaměstnavatel, tak možná na to udělat nějakou jednoduchou aplikaci.[/quote]
No v našem firemním molochu neřešitelné....

mrakoplas_ce4you (28)|11.2.2009 17:24
Ta aplikace od Vito by možná mohla být použitelná. Dík za tip.