Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Učitel cizích jazyků ve vaší kapse - Pocket Teacher 2004

Michal Jelínek (220)|8.7.2004 07:28
Firma Aponia skočila na náš trh nabídkou softwarů pro práci s cizími jazyky doslova rovnýma nohama. Nedávno jsme vám představili slovník Pocket Translator 2004, který dostal vysoké hodnocení. Tentokrát chceme představit horkou novinku Pocket Teacher 2004, program pro výuku celkem šesti jazyků (Angličtina, Němčina, Francouzština, Italština, Španělština, Ruština). Zatím jen pro Pocket PC, ale verzi pro Smartphone výrobce chystá.



Přečtěte si celou recenzi.
ipf (2136)|10.7.2004 11:49
Nějak nemůžu najít demo. Odkaz vede na AH, kde už jsem si pro sebe vybral, ale rád bych si demo vyzkoušel. Jenže nikde není a nevypadá to, že bych :cool: .
Mira_ce4you_oldd (192)|10.7.2004 12:00
[QUOTE="ipf"]Nějak nemůžu najít demo. Odkaz vede na AH, kde už jsem si pro sebe vybral, ale rád bych si demo vyzkoušel. Jenže nikde není a nevypadá to, že bych :cool: .[/QUOTE]

Zkus primo na strankach tvurce a to na Aponia

Mira
milan.smart (268)|25.12.2005 18:29
Nevíte prosimvás někdo jestli se dá změnit písmo té gramatické učebnice? Je to škoda, jinde lze písmo měnit, ale tady je to tak malé že je to skoro nečitelné? není to třeba někde v registrech, že by se to tam dalo změnit? Takhle malé je to téměř nečitelné :(
billykid_ce4you (4)|8.2.2006 11:13
Nevíte proč mi po spuštění Pocket Teacheru 2004 na WM5, vždycky zamrzne LOOX 500, pomůže jen Hard Reset
Zdenek Malinsky (9781)|8.2.2006 13:19
Zkus přeinstalovat. Možná to bude i tím, že soft oficiálně nepodporuje WM 5.
Mefisto (231)|11.3.2006 20:52
[QUOTE="billykid"]Nevíte proč mi po spuštění Pocket Teacheru 2004 na WM5, vždycky zamrzne LOOX 500, pomůže jen Hard Reset
[/QUOTE]

¨Zkusil jsem i preinstalovat, ale stejne to na WM5 nejede
Jirka007 (161)|28.3.2006 09:21
[QUOTE="Mefisto"][QUOTE="billykid"]Nevíte proč mi po spuštění Pocket Teacheru 2004 na WM5, vždycky zamrzne LOOX 500, pomůže jen Hard Reset
[/QUOTE]

¨Zkusil jsem i preinstalovat, ale stejne to na WM5 nejede[/QUOTE]

Na jejich stránkách je to napsáno, že WM5 nepodporují
dvorix_ce4you (1)|29.5.2006 11:07
Takže moje subjektivní! zkušenosti s produktem:
+ naprosto super je přehrávání slovíček. To je vážně skvělé!
+ velké množství slovíček
- neobjevil jsem jak přidat vlastní slovíčka (asi nejde?). Takže nějaká návaznost na souběžný jazykový kurz je bez šance :-(
- Je opravdu škoda že není nijak provázaná s pocket dictionary. Už jenom přepínání je dost opruz, neb PD nemá minimalizační tlačítko (musí se přepnout spuštěním jiného programu) a naležato funguje jen s jejich klávesnicí a PT zas funguje jen naležato...
- Režimy zkoušení jsou podle mě nevhodné všechny. Jediný použitelnější je výběr ze tří možností, kdy se nedívám na odpovědi, slovíčko si řeknu a pak se podívám a zvolím odpověď. Bohužel je to rozlišení znám/neznám. Nikoli nějaká stupnice ... Aspoň že se to dá použít v autě...
- S tím souvisí ta umělá inteligence (IMHO spíš umělá demence). Triviální slovíčka mě furt strká a furt strká... Složité, pokud schválně zkazím, mě nabídne znovu hned a pak zase ty triviální (těch je samozřejmě 70% kánoe,freska apod.) To vlastně souvisí s tím, že v danou chvíli mám otevřenu jednu lekci. Jo nabízí některá slovíčka z jiné lekce, ale nijak plánovitě (aspoň jsem na nic zatím nepřišel). To IMHO produkt opravdu silně degraduje.

Nejsem úplně objektivní, na palmu jsem používal skvělé supermemo. To fungovalo tiviálně - denně několik nových slovíček. U každé odpovědi 5 variant jak dobře už ho umím. Podle odpovědi se pak dostalo slovíčko znovu k vyzkoušení za vypočítaný interval. Jak triviální, ale jak účinné....

Celkově jsem z produktu hodně rozpačitý. Takový potenciál a takový výsledek :-( Ty peníze bych za to zkrátka už nedal. Mít supermemo výslovnost, za poloviční cenu není absolutně co řešit ...


milan.smart (268)|29.5.2006 15:13
Hmm, taky bych už za to podruhé ty peníze nedal :( na slovíčka je to celkem dobrý - pužíval jsem tu metodu normálního zadávání písmenek z klávesnice, ve vlaku to šlo dobře.
Ale ty věty a fráze, to je docela na prd, spletete jedno písmenko nebo čárku nebo jinou drobnost a celá věta je tím pádem špatně, takže to je podle mě nepoužitelný.
Co ty řikáš na ty věty?