Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nefunguje hard SPL

winged (4)|8.2.2009 11:09
Dobrý den,
Obracím se na Vás pro radu, už nevím jak dál, četl jsem všechno možné, instaloval jsem do Diamonda všemožné SPL, skoušel jsem to snad 100krát, ale vždy mi to hodí hlášku "Upgrade ROM code error"
Kde dělám chybu? Momentálně mám nahráno spl olinex1.40
Prosím poraďte, začínám si myslet, že ten přístroj je prokletej :(
charlie42 (42)|8.2.2009 11:46
A kde jsi ho koupil? Verze ROM? Zkusil bych hardreset jeste predtim
winged (4)|8.2.2009 11:50
koupen z alza.cz s Win 6.1 ENG, je tam momentálně verze ROM 2.03.401.2 WWE
winged (4)|8.2.2009 12:26
Tak jsem skusil ten hard reset, poté znovu Hard SPL 1.40 Olinex a instaloval ROM z webu HTC, opět to samé "Upgrade ROM code error"
nějaký další nápad?

zařízení jde zprovoznit pouze tak že znovu nahraju SPL olinex.... nevím co mi to pak naběhne za win, nemá to fungovat takto?
winged (4)|8.2.2009 12:50
Tak jsem skusil nainstalovat jinou ROM než z webu HTC a ta běží.. fungují vám room z HTC webu?
prokji (199)|8.2.2009 19:11
Nezlob se, ale pokud jsi na základě svého S/N stáhl z HTC ofiko ROM , tak ji musíš instalovat přes původní HardSPL - celý mechanismus legálního upgrade z webu HTC funguje na principu kontroly S/N , což znamená,že je-li ti umožněno na zadané S/N ROM stáhnout, je pro tuto verzi stroje správná /dáno právě S/N/ a instaluje se přes RUU -tedy bez změny HardSPL. Změna je nutná jen pro instalaci ROM , jež není pro daný stroj oficiální. Ergo kladívko-chceš-li nainstalovat korektní ofiko ROM,musíš nejprve vrátit SPL /"zavaděč"/do původního stavu..Postup je pravděpodobně zde na fóru /pohledat/ určitě na XDAdevelopers a zcela jistě na touchpro.cz