Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Proč se mažou emaily?

Zdendys75 (12)|7.2.2009 15:27
Nikde jsem tady v tom zmatku nic nenašel, tak sorry že zakládám nové téma (pokud už tady někde je).Zajímalo by mě jestli se dá někde nastavit, aby se mi po dalším připojení a stažení novích mailů, automaticky nemazali ty staré.Prolezl jsem nastavení ůčtů a nikde jsem tam něco o automatickém mazání pošty nenašel.
Pavel Koza (4761)|7.2.2009 15:32
1. Jako autor webu moc nerozumim poznamce o "zmatku"
2. Muj tip na zaklade Vaseho velmi obecneho popisu je ten, ze mate zapnute zobrazeni pouze emailu za posledni 3 dny (vychozi nastaveni). Kouknete do Start - Programy - ActiveSync - Menu - Options - Email - Settings - Download the past a tam dejte All.
Zdendys75 (12)|7.2.2009 15:59
1. Pojmem "zmatek" jsem se nerad někoho dotknul, takže jen můj sub názor.Chápu že není jednoduché při takovém rozsahu udržovat na f'oru pořádek.
2. To nastavení je přesně to co jsem potřeboval vědět.Takže díky :yes:
Pavel Koza (4761)|7.2.2009 17:35
To nemnelo znit "ublizene", jako autor uz bohuzel nemam moznost se na web kouktnou "novyma" ocima, taze me zajimalo, jestli mate tim zmatkem na mysli neco konkretniho, nebo jestli je to jen povzdech nad spoustou informaci :)
Zdendys75 (12)|9.2.2009 17:04
Tak beru zpět.Nastavil jsem jak v účtech tak v AS stáhnout vše,ale stejně se mi při dalším připojení k poště stáhnul novej mail a ten starý zmizel.Není ani v odstraněné :(
Edit: Ještě mě napadlo jestli to není v tom, že když smažu mail i v PC. tak se automaticky smaže i v HTC.
Zdenek Malinsky (9781)|9.2.2009 17:21
Takže ty máš např. mail.schránku u centrum.cz a poštu stahuješ doma do Outlooku, který třeba 2 x denně synchronizuješ s PDA?
Ty maily zmizí jen z PDA nebo i z Outlooku v PC?
Záleží, co máš nastaveno ve schránce a co používáš - pop4, imap4
Zdendys75 (12)|9.2.2009 17:45
Požívám stejnou schránku jak na HTC tak na PC (POP3, maily nesynchronizuju s PC).Na HTC si stahuju maily přes den v práci a různě mimo domov.Doma pak po přípojení k PC maily v outlooku smažu.Ještě jsem to nazkoušel, jestli je to tímto postupem, ale přikláněl bych se k tomu.V Diamondu není nic v nastavení k automatickému mazání pokud vím.
Zdenek Malinsky (9781)|9.2.2009 20:30
Myslel jsem v nastavení mailové schránky přímo na webu. Já jsem kdysi používal click od T-Mobile a tak se to tak nějakpodivně a možná i nelogicky chovalo. Pak mi někdo poradil nějaké přenastavení na serveru a pak to fungovalo normálně, ale už si nevzpomenu, co přesně. :? Teď naštěstí používám exchange server a jsem takovýchto radostí ušetřen