Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

hp ipaq114 - zaseklý na bootscreenu

nicol (13)|6.2.2009 09:10
dobry den ,mam takovej problem kdyz ipaq zapnu najede jen prvni windows mobile okno a pak se vypne,nevim co mam delat nedostanu se vubec do windowsu,uz jsem zkousela i reset ale nic porad to stejne..dekuji za odp..:((
Zdenek Malinsky (9781)|6.2.2009 10:06
Reset - myslíš soft (restart) nebo hard (uvedení do továrního nastavení)? Zkoušela jsi to opakovaně?
První windows mobile okno - myslíš today obrazovku nebo takové to duhové s nápisem windows?
Vyndání baterie asi moc nepomůže, protože po něm následuje soft reset.
Stalo se tak po nainstalování nějaké aplikace nebo jen tak "zničehonic"?
nicol (13)|6.2.2009 19:05
zkousela jsem i soft i hard..jj myslim tu takouvou barevnou prvni obrazovku..proste se nedostanu do windowsu..jen se ukaze to prvni okno kde je napsane barevne windows mobile a vypne se..stalo se to zniceho nic..:( vubec nevimm
nicol (13)|6.2.2009 19:06
hard reset to jsou ty tri tlacitka a restart ne? to jsem delala..jinej neumim:)
Zdenek Malinsky (9781)|6.2.2009 20:27
A povede se připojit PDA k PC?

Mám pocit, že to budeš muset reklamovat. Je to v záruce?
nicol (13)|6.2.2009 21:12
prave ze k pc to vubec nepripojim protoze se to vypne,v zaruce to nemam prave uz:( tak asi nic:( jedine servis co? jinak dik za pomoc...:yes:
Zdenek Malinsky (9781)|6.2.2009 22:55
Soft reset - restart je "pich stylusem", hard reset "opičí dvoj nebo trojhmat (liší se dle výrobce) a pak soft reset. Při HR by mělo dojít k onomu známému cinknutí, popř. by se mělo zařízení zeptat, zda opravdu chceš smazat všechna data (nebo něco podobného) a po jeho proběhnutí by mělo PDA žádat kalibraci displeje, nastavení datumu, času atp.
Jsi si jistá, že jsi HR opravdu udělala? Je potřeba ta tlačítka stisknout a držet.
nicol (13)|7.2.2009 13:42
no drzela jsem ty tri tlacitka dokud se neobjevilo boot clean ,nebo clean boot cekala jsem a zase to same jen obrazovka naskocila s napisem windows mobile a konec vypl se..
Zdenek Malinsky (9781)|7.2.2009 18:25
Jsi z Prahy nebo dostupného okolí, že bys přijela příští sobotu na sraz? link

Nebo můžeš vyzkoušet poslední možnost - hardvérový urychlovač. ;)
nicol (13)|7.2.2009 19:40
z prahy nejsem jsem z brna ..nevadi no..urychlovac je super :D tak asi servis nebo tak neco ne vypada to instal celeho softu nebo windowsu..
Zdenek Malinsky (9781)|7.2.2009 22:21
No jasně, flashnout jinou ROMku, ale dostaneš se do bootlouaderu? Když se nepřipojíš k PC, tak nevím, zda by se ti to zdařilo.

V servisu.....HP......možná by vyšlo levněji koupit jiné nové PDA. :? :sarcastic:
Nesli (409)|8.2.2009 00:19
TO NICOL

Jsi si jistá, že je ipaq dostatečně nabitý? Nějak se mi nezdá to s tím, že se ti při bootu/hard resetu vypne (HR WIN+OK+REC tlacitka a do toho SR)
Ještě by možná existovala možnost SD flashe, ale moc jsem k tomu nenašel...Jak je to vlastně s tím Bootloaderem, naskočí?..:?:

PS Jinak ten urychlovač je fakt bombový, lze jej použít na veškerou stávkující elektroniku a dokonce má 2 roky záruku :D :yes:
nicol (13)|8.2.2009 00:31
tlacitka jsem zkousela naskoci boot clean pak windows mobile(takove to uvitaci okno nebo co to je to prvni) a konec vypne se..jestli mam plnou baterku nevim ale kdyz ji dam do usb tak sviti ze se jako nabiji...
nicol (13)|8.2.2009 00:33
ale den predtim nez se to stalo jsem ho mela na 100% plnou baterku..
Nesli (409)|8.2.2009 01:06
Hmmm, tak to zkus nechat přes noc nabíjet a ráno se uvidí, neb to vypínání není normální:(
Zdenek Malinsky (9781)|8.2.2009 10:13
S jinou ROMkou bude problém - HP toho moc nevydává a ani na xda toho asi moc (pokud vůbec něco) nebude.
Když čtu předchozí, tak mě napadlo, zda není problém s baterkou nebo celkově něco s napájením.
Při těch všech pokusech.....máš vyndanou paměťovou kartu? Tohle asi je blbost, ale někdy pomůže i na první pohled naprostá blbina. :oops: :?
nicol (13)|8.2.2009 10:58
jj karta je vytahla..zkusim teda jeste tu baterku nabit teda jinak nevim taky:)
nicol (13)|8.2.2009 15:03
hura hura :D uz jede nabila jsem ho do zelene diody a rozjel se tak dikk za pomoc vsem :):yes:
Nesli (409)|8.2.2009 15:08
Konec dobrý, všechno dobré:) Téma zamykám, kdyby byly nějaké připomínkym prosím SZ.

PS No není zač, od toho tu tento server přeci je:)