Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 40 z 40

Téma: Resco Contact Manager - final verze 1.0 vydána

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Ted jsem si s tím Resco contact managerem 1.01 hrál a zjistil jsem,že ty problémy s hlasitostí opravdu způsobuje. Na mém HTC HD.
    - Když máš nějakou jeho obrazovku otevřenou,tak HW tlačítka pro ovládání hlasitosti fungují normálně.
    - Když jsem ale na HOME obrazovce TF3D , tak nefungují korektně (stiskem se vyvolá obrazovka pro regulaci,ale na mačkání nereaguje,na touch prst ano).
    Pomůže hodně dlouhé držení,které způsobí to,že obrazovka po chvíli bez zaregistrování stisku zmizí,ale hned se otevře znovu a už reaguje na mačkání HW tlačítek hlasitosti.

Další zajímavou chybou ve spojitosti s HW tlačítky hlasitosti a Resco contact managerem je to,že:
    - Pokud mám otevřenou nějakou obrazovku a stisknu HW tl. pro hlasitost a nechci čakat až obrazovka pro hlasitost zmizí, tak stisknu tlačítko HOME,stane se to,že se zruší přiřazená funkce pro vstup do Resco CM přez ZELENÉ tlačítko.
    Obnoví se to do normálu až potom,co do Resco CM vlezu jinak. Pak zelené tlačítko zase funguje normálně a jde přez něj skočit do Resco CM.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Info o tom tmavém skinu, co je na firemních screenshotech, což prý vlastně nakonec nejsou screenshoty, ale jen rendery V diskusi je uvedena i informace, že tmavý skin prý bude k dispozici ještě dnes

http://www.resco.net/forums/ShowPost.aspx?PostID=22172

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Tak už tu máme ten slibovaný Black skin
    Je na výše zmiňovaném foru Resco,kde je uvedeno toto:
    If you want to use the same skin as the one that is on the screenshots on the official Resco Contact Manager website please download the attached SkinBlack.zip, and copy the content (4 files) to Program Files\Resco Contact Manager\Skin.

This is just a temporary solution for those that desperately want a black skin. In the future you will be able to download the installation file for a skin from the Contact Manager.

Also this skin will not work on square screen devices.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

I současná verze 1.01 má podivnou vlastnost, ale nevím zda to dělá všem - přijde SMS, smažu ji v Resco Contact Manageru, ale stále mám na taskbaru její notifikaci a SMS se jeví jako nesmazaná. Dělá vám to také a případně na jakých zařízeních? Momentálně mám X1 a tam má Contact Manager stále dost chyb včetně nespolehlivě fungujícího přebírání příchozích hovorů.

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Potvrzuji,že ta informace v taskbaru mi tam také zůstává viset. Mám HTC Touch HD

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

http://myego.cz/item/resco-ma-vyborneho-spravce-kontaktu-pro-windows-mobile
    Tenhle článek alespoň zhruba popisuje některé funkce CM od Resca, ale žádné chyby, což je nějaké divné
    Ty notifikace jsou prostě zjevná chyba, stejně jako jiné bugy v CM, nehodlám se ale pořád opakovat - nemůžu si pomoct, ale ta aplikace je prostě zatím pořád hodně neodladěná.

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Mohol by mi niekto poradit, ako odstranit RCM z mojho HTC Touch HD bez toho, aby mi potom nevyskakovala hlaska ze subor RPMContats nemozno otvorit? Odstranoval som to pomocou Remove programs. Alebo aspon radu ako mam znova rozchodit kontakty. Nepomohol ani soft reset.
    Licenciu zakupovat nechcem, nie je to pre mna az take terno aby som si to kupoval.
    Vopred dakujem.

Edit: problem vyrieseny, pomohla znova instalacia RCM z ich stranky, kde maju novu opravenu verziu a nasledne po jej odinstalovani to uz funguje bez problemov.

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Tak už vyšla 1.02 Beta. Nabízí plno vylepšení , ale zatím nenabízí opravy problémů předchozí verze.
    Zatím ke stažení jen na jejich oficiálním fóru. ZDE

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Uz je nova verzia 1,1 aj s SK lokalizaciou tu

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Nová verze 2.0 umí mimo jiné provázat kontakty s kontakty na facebooku.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Resco Contact Problém
    Od ropyno v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-04-2009, 11:29
  2. AlcControl - vydána verze 2.0
    Od VoSr v sekci Aplikace v češtině
    Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 26-03-2009, 10:23
  3. Resco 2008 pre-beta version vydána