Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mda compact 3 stereo bluetooth sluchatka

triskar (4)|3.2.2009 23:50
Zdravim zdejsi znalce,chtel bych si k tomuto stroji poridit sluchatka,napiste mi prosim v ktere bych jsi mel poridit jsem v koncich,pozaduji kvalitni zvuk,prijatelna cena,bezproblémový provoz,dekuji za vase vrele odpovedi.
Zdenek Malinsky (9781)|5.2.2009 18:59
Měl bys upřesnit požadavek - chceš kvalitní zvuk nebo přijatelnou cenu nebo BT sluchátka?
triskar (4)|5.2.2009 21:07
V podstatě chci investovat max 2000kč a požaduji za to stereo bezdratova sluchatka,s kvalitnim zvukem a bezproblémovým chodem.Prostě mi vadí ty draty vecne se mi lamou a sluchatka jsou na odpis a je jedno jestli stoji 100 nebo 1000,vzdycky mi prestanou po case hrat.
Zdenek Malinsky (9781)|5.2.2009 23:53
Nevím, co si představuješ pod pojmem kvalitní zvuk, ani co jsi měl před tím, ale máš na výběr:
1. bezdrátová sluchátka za 2000 Kč nebudou mít kvalitní zvuk
2. bezdrátová sluchátka s kvalitním zvukem nebudou stát 2000 Kč
3- kvalitní sluchátka za 2000 Kč nebudou bezdrátová ......no ono ani drátová, ale tam se dá napsat, že celkem něco slušného či uspokojivého by se tam našlo.
Nesli (409)|6.2.2009 03:50
BT Stereo sluchadla - Zdeňku, nevím proč je tak haníš...:oops:

Uznávám, že valná většina BT stereo sluchadel je dosti tragická, ale i mezi nimi jsou světlé výjimky..Nehledě na to, že mnoho těchto sluchadel by mohlo poskytovat mnohem lepší zvuk, jen je potřeba upravit registry, ale o tom také málokdo ví a pak se diví, proč to hraje tak ošklivě:(

Osobně používám už přes rok BT stereo sluchadla Jabra BT 620s a jsem s nimi naprosto spokojen(používány byly i na CIII)..Tehdá stály cca 1800Kč, jako jedny z mála měly udávanou výdrž až 14h (ostatní př. 6h) a musím říct, že ani po takové době co je mám (každodenní používání cca 2h) je nabíjím 1x týdně a baterie stále bez problémů drží.
Co se kvality reprodukce zvuku týče ( kupodivu i přes omezený bitrate BT), také nemám výhrad, jasně - nejsou to studiové Senheiser, ale kvalita je více než dostatečná ( řadím se mezi náročnější uživatele s ohledu na poslech :) ), všelijaké pecky atd. jim nesahají ani po kotníky, osobně z nich radši poslouchám než z Porta Pro..

Jen mají takovou nevýhodu, když člověk už nemá moc vlasů (třeba já :D ), tak na hlavě působí díky svým rozměrům drobet komicky(jsou trošku větší) :D

Link třeba zde, něco za 1400Kč ;)
triskar (4)|6.2.2009 08:51
Ja uz nemam zadne vlasy,ale to je jedno.Na ty sluchatka jsem cetl par recenzi,vesmes kladnych.Takze normálně spolupracujou bezproblému c III?netreba nic instalovat,upravovat atd.?
MaxxMaxx (85)|6.2.2009 09:06
Podla recenzii na internete su velmi dobre
Plantronics Voyager 855 Bluetooth headset + stereo
Dnes si idem pre ne do predajne tak ti napisem osobne skusenost.

Zdenek Malinsky (9781)|6.2.2009 10:36
[quote=Nesli]BT Stereo sluchadla - Zdeňku, nevím proč je tak haníš...:oops: [/quote]
Nic nehaním, jen stavím uživatele před realitu. Jak jsem psal: nevím, co si tazatel představuje pod pojmem kvalitní. :?
Během srazů (nejen ce4you) jsem jich měl možnost vyzkoušet několik a tak vím, o čem píšu. Ferrari v ceně Velorexu nikde nekoupíš.

Ostatně i Pavel má doma jedny značkové (asi za 3 kKčč) a když i on řekne, že hrají hrozně, tak to už opravdu musí být hrůza. :oops: :dead:



PS:
A budeš se divit, špunty mnohdy předčí klasická sluchátka - ale je to kategorie plus minus 10 kKč. Značky? Shure, Etymotic, Ultimate Ears....Stejní výrobci dělají i odposlechy pro muzikanty nebo naslouchátka pro "skorohluché". Kupodivu tyto špunty basy nepostrádají.
Nesli (409)|6.2.2009 13:59
TO TRISKAR

-No, v prvé řadě si nejsem jistý, jak ti to poběží na WM5, pokud máš WM6 tak v poho..
-V druhé řadě bych u MDA CIII drobet přetaktoval CPU , jelikož streaming přes A2DP profil je dosti HW náročný, tak by ti na CIII lagovala hudba, kdyby jsi zařízení při poslechu používal i k jiným účelům..(př. Batterystatus umí přetaktovat, google-it).
-Změnu registrů doporučuji, není to ale nutnost - možno pomocí Advance configuration tool, má vyvedeny BT položky reg. do úhledné grafické formy:)

TO Zdeněk

Taky mi ušima pár BT sluchadel prošlo , ano, jak již bylo, převážně nic moc, proto jsem si koupil tyto, ty mě zvukem nadchly. A počítám s tím, že triskar s tím nehodlá upravovat audio stopy ve studiu, že nemá v telefonu nekomprimované WAVy ,ale 128kbs MP3ky, chce si v klidu či na cestách poslouchat v dostatečné kvalitě hudbu a mít z toho požitek, to mu tyto sluchadla plně dopřejí.


PS Nebudu se divit :) Vím o tom, že se dělají pecky za 10Kkč , tvarované na uší majitele (ty jsou možná dražší), každé sluchátko s 2 repráčky, odjímatelnými kabely atd. v saténovém futrálku, které mají náaaadherný zvuk, ale o tom se tu teď nebavíme - ono moje označení "pecky" bylo na to, z čeho poslouchá hudbu drtivá většina lidí, a jsou to právě nejspíš ony pecky co používal Triskar (psal 100-1000kč), takže levné Sony za 300, v lepším příp. koss pecka pro za 900 (nebo jak se to jmenuje:) ), to jsou ty kotníky..

Zdenek Malinsky (9781)|6.2.2009 14:29
OK :oops: Uznávám, že pro ty, co byli na vojně u dělostřelců to bude plně dostačující.
Nesli (409)|6.2.2009 15:09
Já tě kopnu :D Ty se přesvědčit nenecháš, vid ;) Ti je dám někdy na srazu poslechnout, uvidíš i ty, takový hudební labužník, že to jde :)...
Zdenek Malinsky (9781)|6.2.2009 17:17
Zrovna jsem chtěl napsat do vlákna k pražskému srazu, že pokud někdo má BT sluchadla, ať je vezme, abych poslechl.
Alespoň se mi udělají osypky a dostanu na to lázně.
Nesli (409)|7.2.2009 23:51
Lázně nevím, ale třeba pomohl pobyt u Mrtvého moře :D Tenhle sraz to ale asi nepůjde, ale příští tam snad ty sluchadla budou čekat na tebe;)
Zdenek Malinsky (9781)|8.2.2009 10:15
Když pominu předchozí trošku OT debatu nad kvalitativní úrovní bezdrátových sluchátek......zapomněl jsem napsat to podstatné. Jak napsal kdysi Tom Kalina v jednom článku o výběru reproduktorů a ten se dá použít i při výběru sluchátek: ".... je jako výběr manželky - otázkou osobního vkusu."

I sebelepší a mnoha cenami oceněná sluchátka jsou na nic, pokud jejich zvukový projev není NEJ i pro uživatele. Prostě to chce zkoušet, vybírat a porovnávat a nikoli kupovat na něčí radu nebo jen tak "nablind".
Nesli (409)|8.2.2009 15:04
Jj, ten druhý odstavec: Svatá pravda :)

Proto jsem byl právě rád, že jsem měl možnost před koupí tyto sluchátka vyzkoušet (a hlavně porovnat s jinými), ale uznávám že pro nové zájemce o tyto hračky je to trochu sázka do loterie, páč právě krom srazů nevím o možnosti kde by si je člověk mohl zkusit, v obchodech se na to asi moc tvářit nebudou:(

PS No a z toho plyne pro všechny jedno velké ponaučení: Choďte na srazy, choďte na srazy a ještě jednou choďte na srazy :)