Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 55

Téma: Spb aplikace na HTC Touch HD

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Abych ušetřil čas těm co si oblíbili aplikace SPB upozorňuji, že sočasné verze plně nepodporují HTC TouchHD !! Jedná se především o Spb Pocket Plus , SPB Backup ...
    Jedním z problémů je otevření rozbalovacího menu (dá se obejít pomocí přemapovaní tlačítek) , či obnova zálohy. Věřme že všechny bugy opraví příští verze.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

SPB backup mi funguje uplne bez problemov.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Tak zde nesouhlasím, pocket plus i mobile shell maká skoro bez problému. Některá rozbalovací menu co nejdou rozvinou stačí rozbalit šipkama dolu nebo nahoru na sw klávesnici. Tak se lze do nich dostat u pplus a shellu. Zálohovací SPB backup mi taky přestalo fungovat zničeho nic, hlásí to errror, že nemůže zapsat zálohu, jestli údajně není plná karta. Jdou zálohovat samotné PIM pouze. Přitom od doby co to fungovalo, jsem na HD neprováděl žádné instalace. Nevím prostě. Nastavení záloh nemá vliv.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

sočasné verze plně nepodporují HTC TouchHD - tyto slova jsem si nevymyslel, ale je to odpověď technické podpory SPB

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

slova od technicke podpory jsou to hezka, ale na mem HD programy spb mobile shell a spb backup jedou bez problemu

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Mě taky jede SPB Backup úplně bez problému. Teda abych popravdě řekl,tak jsem udělal asi 10záloh a bez problému , ale ze zálohy jsem ještě obnovovat nemusel.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

ja so aj asi 5x obnovoval a bez problemov.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Jediný problém může nastat se zobrazování, popř. ovládáním aplikací. HD má větší rozlišení (stejné bylo kdysi s novinkou VGA a občas je se čtvercovými displeji). Jinak by problém být neměl.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Přesně tak, problémy, na které jsem narazil, se týkaly grafiky comboboxů, jak tu někdo psal.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

U me zatim vse take bez problemu, ale chapu, ze chteji sve programy vuci novym zarizenim s vyssim rozslisenim aktualizovat...

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Tak nám vyšla nová beta Spb Pocket Plus v4.1.0.Build.6599. Vypadá to že na HD konečně bude fungovat jak má. Zatím jsem nenarazil na problém.

WHAT'S NEW IN V 4.1.0:
    - Bug fixes for wVGA devices
    - Support of new devices backlight
    - Support of IE6 (for deviceswith WM 6.1.4 and above)

Těm co údajně bezvadně fungují předchozí verze SPB aplikací na HD nedoporučuji instalovat

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Tak SPB Backup 2.0 mi ne-funguje. Vypol som ukončenie procesov pred zálohou a záloha beží.Nevie niekto poradiť, čo by nevedel SPB ukončiť či ako sa to dá zistiť? Inštaloval som ATConfig 3.3, SD Tune, NetCFr 3,5, Safe Mmode 3.1, TF3D mám vypnuté. Ďakujem

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Tak som skúsil obnovu a hlási chybu na odoslanie. Obnova sa nezdarila. hafuz urobil 10x zálohy a radospol obnovy 5x - môžem sa spýtať s akou verziou ste pracovali? Inštalovali ste cab alebo cez PC? a tiež kompresiu? Ďakujem. Totiž skúšal som Resco backup - záloha prešla OK aj s ukončením programov ale obnova zahlásila niekoľko chybných ID a ukázalo to HKLM registre červeno.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

Verzia 2.0.1. build 3092

Zalohujem bez kompresie, teraz kazdu chvilku obnovujem,kedze skusam vsetko mozne v duttyho romke. Vzdy bez problemov

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Vystřídal jsem všechny verze SPB Backup. Zálohuji každý den automaticky, obnovuji kompletní zařízení cca jednou za měsíc (naposledy včera). Zálohy bez komprese. Vždy v pořádku.

bo

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Touch Pro (Vario IV) - Nejlepší aplikace pro TP
    Od kecinzer_ce4you v sekci Touch Pro
    Reakcí: 28
    Poslední příspěvek: 07-03-2009, 12:50
  2. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 16-01-2009, 08:39
  3. HTC Touch Diamond (Compact IV) - PIM aplikace ?
    Od rashan v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-12-2008, 22:01
  4. HTC Touch Diamond - Ukončení aplikace telefon?
    Od pepa3334 v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 27-10-2008, 18:00
  5. HTC Aplikace do MDA Touch
    Od m100_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-02-2008, 23:48