Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Uzamykani telefonu

Antilius (11)|3.2.2009 09:13
Skousel jsem uz teho spoustu a nic nefunguje, jde mi o automaticky uzamykani telefonu po par sekundach, tak aby nemrznul jak pri S2, nebo sensor lock.
Vi nekdo jak to vyresit, bez programovani, prece jenom jde o docela obycejnou vec....
No jo, tady ma neprokantelnou vyhodu prave iphone, pred kterym jsem dal prednost Touch HD.


Dekuji, verim, ze je to resitelne bez jakykolvek narocni aplikaci.

Jaro
peter.hodak (0)|3.2.2009 15:13
zamkynanie na urcitu udalost napr stylus in by ti nevyhovovalo ??
Komar123 (11)|3.2.2009 16:17
U S2U2 vypni nastaveni pri hovoru, pri zvoneni ti bude naskakovat obrazovka odemceni z Touch Flo 3D. Mam to nastavene tak abych vyuzival jen to zamykani a odemykani. Zatim funguje na 100%.
UserN1 (172)|3.2.2009 16:47
U me stejne tak :)
opicka_ce4you (149)|6.2.2009 01:45
Nevím jak by to šlo s automatickým zamikáním, ale dá se i navyknout před strčením telefonu do kapsy podržet tláčítko zavěšení hovoru po dobu 2-3 sekund a zařízení se zamče. Možná to moc lidí nezná, ale je to nastavené jako default lock button.
A S2U2 se mi moc nezdá jako varianta. Je to jen graficky zatěžující záležitost. Viděl jsem to u známého a HD to dost spomalovalo, ale kdo ví kolik takových blůstek tam měl nainstalovaných ... Osobně preferuji rychlost zařízení s menším množstvím nepotřebných programů :)
Geoffrey_ce4you (189)|6.2.2009 13:42
Testuji na PDA kde co, mám S2U2 a rozhodně to systém nikterak nebrzdí, tak nemystifikuj. Naopak S2U2 má velmi mnoho zajímavých funkcí a zvedá základní kvalitu PDA o dost výše.
Komar123 (11)|8.2.2009 22:21
A projevila se chybka S2U2, po zmacknuti ikony HOME to nekdy nereaguje, po odinstalaci reaguje. Mozna to dela ve spojeni s jinym programem.