Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch HD- nemožnost odeslání souborů pomocí bluetooth

Mildík_oldd (32)|1.2.2009 19:35
Dobrý den, na mém HTC Touch HD (česká verze ROM 1.14.479.3 CEE) mi nefunguje odesílání souborů prostřednictvím bluetooth. Celkem bez problémů se mi podaří dle manuálu navázat partnerství s druhým zařízením (Nokia N 73). HTC mi píše, že partnerství bylo navázáno, ale když pak pomocí průzkumníku najdu např. na kartě určitý soubor, kliknu na položku "nabídka" a "přenést soubor" tak mi to na displeji HTC píše, že "k uskutečnění přenosu vyberte zařízení. Na cílovém zařízení zapněte viditelnost pro příjem dat prostřednictvím bluetooth", což má na Nokii nastaveno, ale nic dále nemohu již udělat - přenos dat nejde, nenabízí mi to na HTC žádnou jinou možnost. Naopak ale příjem dat z Nokie na HTC funguje bez nejmenšího problému. Zkoušel jsem i jiná zařízení, ale situace byla stejná - přijímání dat na HTC jde, ale naopak ne. Nejsem si jistý, zda odesílání dříve (hned po zakoupení HTC) fungovalo, nebo zda se tento problém vyskytl až nyní.
Kdo mi prosím poradí jak se tento problém dá odstranit. Podotýkám, že OS WM užívám sice již přes rok, ale jsem pouhý běžný uživatel.
htcjirka (1875)|1.2.2009 19:45
Co treba zde?Na konci je dokonce reseni.
Od toho je na tomto foru tlacitko HLEDAT