Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TyTN II - nefunkcni miniUSB

Ogy (20)|31.1.2009 16:41
Zdravim,

stalo se uz nekomu neco podobnyho? Byl jsem jeden den v praci a telefon pripojeny k PC, bezel bez problemu. Prijedu domu, pichnu do PC a nic.. Nepripoji se, nenabiji, nereaguje.. Proste konec. Tak me napadlo jesti se nekde neco nevypnulo nebo tak. Zkousel reset i hard reset ale nic.. Myslim, ze spis odeslo samotny miniUSB, i kdyz jsem to jeste neslysel :) ale vse je jednou poprve. Asi nastal cas na vymenu za iPhone 3G.. Nechat to opravovat bude stat tak 1/3 telefonu jak ty smejdy znam. Pokud ma nekdo typ co s tim tak sem s nim :) Predem diky
htcjirka (1875)|31.1.2009 17:02
Urcite to nebude nakladna oprava,jelikoz uz neservisuje tyto pda GSmobile.Pokud to bude jen konektor ve VSP Data Tabor ti to za prijemnou cenu jiste spravi.
K prechodu na Iphone3G se radsi ani vyjadrovat nebudu :sarcastic:
Ogy (20)|1.2.2009 17:32
A nahodou o nekom kdo opravuje htc v Brne nevite? Zase je skoda to vyhodit kuli takove kravine..
htcjirka (1875)|1.2.2009 17:36
Vzdyt to vyhazovat nemusis,to je takovy problem se telefonicky informovat ve VSP Data Tabor o priblizne cene opravy?A pak to tam pripadne odeslat??
VSP Data Tabor je jedinym oficialnim servisem.
Ogy (20)|1.2.2009 17:46
Problem to urcite neni, jen ze nemam zatim nahradni mobil :) tak jesi koupit nejakou srandu docasne. Kdyz by byl servis v Brne tak by mi dali nahradni telefon. Tj to o co mi slo. Urcite tam zitra zavolam a zjistim co a jak. Dik O