Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: HTC TyTN II - nefunkcni miniUSB

Ogy Ogy je offline
    Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Zdravim,

stalo se uz nekomu neco podobnyho? Byl jsem jeden den v praci a telefon pripojeny k PC, bezel bez problemu. Prijedu domu, pichnu do PC a nic.. Nepripoji se, nenabiji, nereaguje.. Proste konec. Tak me napadlo jesti se nekde neco nevypnulo nebo tak. Zkousel reset i hard reset ale nic.. Myslim, ze spis odeslo samotny miniUSB, i kdyz jsem to jeste neslysel ale vse je jednou poprve. Asi nastal cas na vymenu za iPhone 3G.. Nechat to opravovat bude stat tak 1/3 telefonu jak ty smejdy znam. Pokud ma nekdo typ co s tim tak sem s nim Predem diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Urcite to nebude nakladna oprava,jelikoz uz neservisuje tyto pda GSmobile.Pokud to bude jen konektor ve VSP Data Tabor ti to za prijemnou cenu jiste spravi.
    K prechodu na Iphone3G se radsi ani vyjadrovat nebudu :sarcastic:

Ogy Ogy je offline
    Nováček
    Registrace
    Oct 2006

A nahodou o nekom kdo opravuje htc v Brne nevite? Zase je skoda to vyhodit kuli takove kravine..

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Vzdyt to vyhazovat nemusis,to je takovy problem se telefonicky informovat ve VSP Data Tabor o priblizne cene opravy?A pak to tam pripadne odeslat??
    VSP Data Tabor je jedinym oficialnim servisem.

Ogy Ogy je offline
    Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Problem to urcite neni, jen ze nemam zatim nahradni mobil tak jesi koupit nejakou srandu docasne. Kdyz by byl servis v Brne tak by mi dali nahradni telefon. Tj to o co mi slo. Urcite tam zitra zavolam a zjistim co a jak. Dik O

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 09-11-2008, 17:39
  2. miniUSB
    Od quick_pd v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 04-01-2008, 16:46
  3. Kabel miniUSB-LAN
    Od Bongoman v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-09-2007, 08:26