Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

BeelineGPS - načítání .xml

overgrounder (176)|30.1.2009 19:04
Zdravím, lidé dobří. Přes skrýšotlač si stáhnu a vygeneruji seznam kešek v .xml. Tento soubor však neumím přímo z Beeline otevřít, vyhazuje to chybu, že k tomu není přidružena žádná aplkace. Zkoušel jsem dle návodu někde na netu vytvořit v main memory složku HTML a tam daný soubor umístit, ale Beeline mi nabízí k načítání .xml pouze ze storage card a nikde nejde výběr úložistě změnit. Nevíte někdo, co s tím? Díky všem za případně tipy...
medwyn_ce4you (16)|9.2.2009 14:45
Skrysotlac casto generuje nevalidni XML.
Doporucuji nejake jine reseni - zkus Geoget a Geojarry.

Jinak - poohledni se po nejakem SW, ktery dokaze vylepsit klasicky open/save dialog ve windows mobile.
Nemohu ale doporucit File Dialog Changer, ktery mi prave s BeelineGPS blbnul. Jistota je asi SPB PocketPlus.
overgrounder (176)|9.2.2009 15:37
Tak jsem problém konečně vyřešil a v tuto chvíli si spolupráci BeeLineGPS+skrýšotlač s rozšířenou pamětí nemohu vynachválit. Pro korektní otevírání souborů ve formátu .xml je nutné např. v Total Commanderu asociovat soubor s Operou. Tzn., pokud je u souboru v průzkumníku ikona Opery, ještě to neznamená, že je asociace kompletní. Je tedy nutné otevřít atributy/asociace a tam do první řádky command line vybrat tuším že OperaL.exe. Pak už vše fachčí jak má. Kešky se nádherně a čitelně zobrazí :-) Jak prfosté, ale dalo mi to práci, než jsem se dobral tomuto řešení, i když se celou dobu nabízelo samo. Tímto však děkuji kolegovi z diskuze:-)