Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: BeelineGPS - načítání .xml

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Zdravím, lidé dobří. Přes skrýšotlač si stáhnu a vygeneruji seznam kešek v .xml. Tento soubor však neumím přímo z Beeline otevřít, vyhazuje to chybu, že k tomu není přidružena žádná aplkace. Zkoušel jsem dle návodu někde na netu vytvořit v main memory složku HTML a tam daný soubor umístit, ale Beeline mi nabízí k načítání .xml pouze ze storage card a nikde nejde výběr úložistě změnit. Nevíte někdo, co s tím? Díky všem za případně tipy...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Skrysotlac casto generuje nevalidni XML.
    Doporucuji nejake jine reseni - zkus Geoget a Geojarry.

Jinak - poohledni se po nejakem SW, ktery dokaze vylepsit klasicky open/save dialog ve windows mobile.
    Nemohu ale doporucit File Dialog Changer, ktery mi prave s BeelineGPS blbnul. Jistota je asi SPB PocketPlus.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Tak jsem problém konečně vyřešil a v tuto chvíli si spolupráci BeeLineGPS+skrýšotlač s rozšířenou pamětí nemohu vynachválit. Pro korektní otevírání souborů ve formátu .xml je nutné např. v Total Commanderu asociovat soubor s Operou. Tzn., pokud je u souboru v průzkumníku ikona Opery, ještě to neznamená, že je asociace kompletní. Je tedy nutné otevřít atributy/asociace a tam do první řádky command line vybrat tuším že OperaL.exe. Pak už vše fachčí jak má. Kešky se nádherně a čitelně zobrazí :-) Jak prfosté, ale dalo mi to práci, než jsem se dobral tomuto řešení, i když se celou dobu nabízelo samo. Tímto však děkuji kolegovi z diskuze:-)

Podobná témata

1. Beelinegps - rychlost aktualizace polohy
    Od Dušan Mrázek v sekci Ostatní využití GPS
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-05-2008, 18:18
  2. BeelineGPS vs. Asus P535
    Od Ondraha_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 19-04-2008, 16:54
  3. BeeLineGPS
    Od jirka.s v sekci Ostatní využití GPS