Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

utopeny diamond - uz mam novy - zklamani

mrmcz (16)|29.1.2009 14:03
bohuzel se mi nejakym zpusobem zadarilo, ze mi pul roku starej diamond vyklouzl z kapsy primo do zachodu :( na reklamaci to neni, takze rozdelano, vysuseno. po zapnuti relativne ok, jen na display takovy mapy. vcera dopoledne to jelo ok, potom dotykac v riti a dotek kdekoliv, tak se mackal jen start. takze znovu rozdelano, a nic uz nepomohlo, nakonec to vypada, ze display umira uplne. jeste se mi dari to pripojit pres usb, takze data stazeny. novej diamant mi prijde dneska. jde udelat nejaky "zrcadlo" ze bych to prehral do noveho diamanta a frcel dal aniz bych poznal zmenu ?
mrmcz (16)|30.1.2009 07:21
takze uz mam novy diamond a jsem trosku zklamanej. provedeni od minuleho kusu mi prijde trosku horsi. jak od baleni, pres nabijecku, tak po samotnej diamond. vse vypada vic suntovnejsi. rozdil v display je dost velky, a to k horsimu. predchozi kus nadherne svitil, ciste, ostre, u toho noveho mi prijde takovej do zluta, proste bila neni bila. zkousel jsem nastavovat a nic se mi nedari, jsem z toho vcelku zklamanej

EDIT: divam se na P/N pod baterii a je jinej nez na predchozim kusu. a na slotu jak se vsunuje sumka, je nalepenej obrazek se simkou, na predchozim neni. hm, ten display je fakt hnus, jakoby v oparu

EDIT: dalsi poznatek, na strankach htc u predchoziho kusu podle S/N nejde stahnout posledni romka, u tohoto noveho kusu posledni stahnout jde :)
Adow (1267)|30.1.2009 08:27
Já když položím svoje MDA Compact IV z července vedle kamošovýho Diamonda z prosince, tak ten můj má mnohem hezčí displej - jasnější barvy, kontrast atd...
CommanderZ (1798)|30.1.2009 10:05
[quote=mr_m]takze uz mam novy diamond a jsem trosku zklamanej. provedeni od minuleho kusu mi prijde trosku horsi. jak od baleni, pres nabijecku, tak po samotnej diamond. vse vypada vic suntovnejsi. rozdil v display je dost velky, a to k horsimu. predchozi kus nadherne svitil, ciste, ostre, u toho noveho mi prijde takovej do zluta, proste bila neni bila. zkousel jsem nastavovat a nic se mi nedari, jsem z toho vcelku zklamanej

EDIT: divam se na P/N pod baterii a je jinej nez na predchozim kusu. a na slotu jak se vsunuje sumka, je nalepenej obrazek se simkou, na predchozim neni. hm, ten display je fakt hnus, jakoby v oparu

EDIT: dalsi poznatek, na strankach htc u predchoziho kusu podle S/N nejde stahnout posledni romka, u tohoto noveho kusu posledni stahnout jde :)[/quote]

Jestli jsi to kupoval pres internet, tak to muzes vratit a zkusit to nekde jinde, treba tam budou mit kus z nejake lepsi vyrobni rady.
mrmcz (16)|30.1.2009 10:51
adow: ja ten prvni mel taky tusim z cervence nebo srpen. presne jak pises, jasnejsi barvy, sytost, kontrast. toto je sunt, jak nejakej display ze stolete nokie
Petr_K (112)|30.1.2009 13:28
Kdo ví jak to nastavujou, možná záleží, kdo je právě na směně u montážní linky. Mám Diamonda a PRO přibližně ze stejné doby a oba mají úplně jiný obraz patrný na první pohled.
tomiskavac (14)|30.1.2009 13:43
Někde na XDA se o tom psalo.Hledat se mi to ale nechce. Pro Diamonda, prý, existují 2 druhy displejů. Jeden má nějakou antireflexní úpravu a ten právě má takový "vyblitý" barvy.
mrmcz (16)|30.1.2009 14:08
no tak to me kluci teda nepotesili, protoze je to peknej hnus
prokji (199)|30.1.2009 14:42
Na XDA je o tom diskuse - kvůli lepší čitelnosti na denním světle HTC od podzimních výrobních sérií montuje do Diamondů i TouchPro transreflexní displeje (proto ten lehce zažloutlý nádech) , původně montovali transmisivní , kde sice bílá je skvělá , ale na sluníčku problém i s podsvícením naplno..Ze stejných důvodů je na nové displeje lepší použít LESKLOU folii (na transmisivní je lepší matná , samozřejmě). V HDčkách jsou nažloutlé displeje od začátku. Osobně bych u své stařičké A701 bral transreflex radši-takhle mám sice bílou perfektní , ale v létě vidim na displeji prd (ačkoli mám na něm matnou folii)....

Ad ROM - to pouze znamená,že ten novější má WWE ROM /tedy není oficiálně určen pro čr/ , verze romky EE zatim nevysla...
htcjirka (1875)|30.1.2009 20:58
Take neni pravda.V praci jsme dva kdo ma HD a me je uplne zarive bile az primo bijici do oci,narozdil od kamarada,ktere ma displej znatelne nazloutly.