Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kde koupit Toshiba e570 ???

Fik_ce4you (88)|19.5.2002 21:40
Potreboval bych nejaky stroj se dvema sloty na pametova media a tahle Toshiba to umi. Akorat netusim, kde ji v Cechach sehnat. Na www.toshiba-pc.cz maji je notebooky[:(] Prosim pomozte...
hybo (3107)|20.5.2002 06:20
prave jsem nekde videl inzerat, ze nekdo prodava tu toshibu dovezenou za cca 17000 myslim. Ale kde, to jiz nevim. Skuste jarmark.cz, bazar.cz, annonce.cz nekde to tam bylo
john_ce4you (112)|20.5.2002 08:26
Toshibu u nas bohuzel nesezenete, ale take mne lakaji jeji dva sloty - bohuzel vse, co jsem o ni kdy cetl (tedy bylo to vzdy Audiovox Maestro, ale to je asi az na polovicni RAM skoro to same), byla kritika (nejhorsi ve srovnavacich testech, neuplna SW kompatibilita, lacine provedeni, slaba vydrz na baterky....). Presto bych ji take rad vyzkousel. Pokud potrebujete 2 sloty, muzete si poridit jeste Casio EZ200, nebo Siemens SX45 (ja ho v soucasnosti pouzivam) - ten ma dokonce integrovany GSM modul.
John
Fik_ce4you (88)|20.5.2002 11:38
No jo, ale Audiovox bude urcite delany nekde jinde nez Toshiba - ja mam notas Toshiba a je velice kvalitni. Totez ocekavam od jejiho PDA. To Casio stoji na ceskem trhu kolik?
Pavel Koza (4761)|20.5.2002 11:40
570ku mam a snad se mi podari na ni pristi tyden napsat recenzi. Tak se teste[;)]
john_ce4you (112)|21.5.2002 13:09
tak ho mam od vcerejska taky. sem rad, ze si recenzi napises sam a nebudu se s ni muset morit jaku u siemense sx45. nevim jak ty, ale ja jsem spokojen. ba primo nadsen (oproti ocekavani). ale chyby jiz ted vidim a vim, ze ani toto pda nebude mym poslednim. kazdopadne ten, kdo dava pred vsim ostatnim prednost rozsiritelnosti (2 sloty) jako ja a navic uvita flash rom, ppc2002, prijemnou velikost (malost), dobrou citelnost displaye na slunci (v seru je to horsi - ne ze by bylo spatne videt, ale je to jaksi vyblite), arm procesor, nemuze byt nespokojen.
John
Fik_ce4you (88)|21.5.2002 16:52
A co tedy vsichni mate? Toshiby nebo Audiovoxy? A kde ji shanite?
john_ce4you (112)|22.5.2002 13:17
ja mam audiovox maestro - asi jako vsichni u nas. od toshiby se lisi asi opravdu pouze velikosti ram (32 misto 64) a je to varianta toshiby genio e570 pro americky trh - na zadni starne pda je take napsano toshiba. patrne vsechny kusy u nas se vyskztujici budou va variante maestro (nejspise jich ale nebude mnoho) a dovezene z usa - am je tam neskutecne levne. jinak ja jsem zatim stale jeste velmi spokojen (a to uz ho mam dva dny) a tak se docela tesim na webmasterovu slibovanou kritickou recenzi.
john
Fik_ce4you (88)|22.5.2002 13:31
No do USA jedu snad v srpnu, takze kdyz po cestovani zbydou nejake dolarky tak si to taky koupim...
john_ce4you (112)|22.5.2002 16:21
no ale do srpna zbyva jeste tolik casu, ze jiste prijdou na trh dalsi pda a am jiz bude daleko za zenitem...
john