Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Weather

voda2 (112)|29.1.2009 08:42
Skusal som zobrazit pocasie pre SK resp. CZ mesta ale ak si aj pridam mesto nestiahne mi ziadne pocasie. Taktiez sa chcem spytat ci je mozne pridat aj ine SK mesta (lebo su tam len Bratislava a Kosice). Je mozne nastavit aby stahovanie pocasia bolo len ak som pripojeny cez wifi - nechcem aby mi pocasie stahovalo cez mobilneho operatora. Dakujem
stir57 (17)|29.1.2009 11:23
Ahoj, někde na nějakým fóru najdeš postup, jak přidat "jakýkoliv" město. Já jsem prošel tolik fór, že už nevím, kde to bylo. Ale musíš si stáhnout prográmek Weather_Database_Editor_1.1. :))
voda2 (112)|29.1.2009 12:16
dakujem za odpoved a da sa nastavit aby aktualizoval pocasie len ak som pripojeny cez wifi, aby nepouzival GPRS resp. ine mobilne pripojenie

Necituj předchozí příspěvek. Zbytečná citace smazána. admin
stir57 (17)|29.1.2009 12:19
Na to jsem nepřišel, takže aktualizuju jen ručně, když jsem na WiFině a nebo občas obětuju nějaký data operátorovi.;)
Marshal21 (21)|30.1.2009 20:14
Ja stahujem data len cez WiFi,takze to ide.A k tomu pocasi,vsetko co potrebujes mas tu:http://www.smartwiki.cz/pocket-pc/htc/htc-touch-pro
stir57 (17)|31.1.2009 21:49
A jak je stahuješ, opřes WiFi? Ručně nebo automaticky? Já je stahuju přes Wifi taky, ale jen ručně.
McLareN73 (8)|1.2.2009 00:00
Přidávám ti ten odkaz na můj návod: Jak přidat vlastní město do TouchFLO 3D ? na TouchPro.cz



Pokud chceš mít jistotu, že se GPRS nespustí, můžeš GPRS připojení telefonu "zatrhnout" přes aplikaci Modaco NoData. Aplikaci můžeš stahovat v aplikacích také na TouchPro.cz
Dráček. (84)|2.2.2009 09:15
Ahoj,
může někdo popsat pro lamu, jak nastavit stahování přes WiFi? Při vypnutém datovém připojení nejsem schopný zaktualizovat data. V nastavení je pouze stahovat data automaticky a při roamingu.
Dík
voda2 (112)|2.2.2009 09:42
Ahoj, ja som tiez sice zaciatocnik ale odskrtol som obe volby. Spustim si wifi pripojim sa a potom vyberiem volu update now z menu v pocasi. Programom nodata som zakazal akykolvek inaksi pristup na internet.
Dráček. (84)|3.2.2009 08:11
Ahoj,
nastavení, které popisuješ nemá vliv. Dostávám stále hlášku chyba komunikace, chceš opakovat? a tak dokola. Přitom internet běží , SPB Weather se také aktualizuje bez problémů přes NET. Myslím že Weather tlačí aktualizace permanentně přes datové spojení, které nemám povolené.
voda2 (112)|3.2.2009 08:39
No ja tiez nemam povoleny datovy prenos cez mobil a tak ako prve som vypol cez nodata komplet gprs, taktiez som disabloval gprs cez advanced config a predtym ako dam update pocasia, zapnem wifinu pripojim sa a funguje mi stiahnutie dat
stir57 (17)|3.2.2009 09:32
Ahoj, nevím v čem máš problém. Já nemám vypnuté GPRS a když jsem na WiFině, tak každej program ji využívá bez jakéhokoliv nastavování (třeba Skype můžeš povolit jen přes WiFi). Počasí aktualizuju tak, že v Nastavení zvolím Aktualizovat a už to jede (přes WiFi) :) Problém může nastat, když je nestabilní WiFi, tak se to automaticky přepne na GPRS (u Skype, pokud máš povolený jen WiFi dostaneš hlášku, že není GPRS povolený). Problém mám, když jsem spojenej s PC, spadne WiFi, přes ActivSync se nepřipojím a dostanu hlášku, že je problém se spojením. Ale fakt je, že to ani nespustí GPRS.
zuzy (6)|6.2.2009 21:04
Ahoj,

Chtěl jsem se zeptat, co znamená u počasí vlevo pod teplotou V a N.

Například teď mám na počasí:

1 stupen
V 4 stupne
N -1 stupen

Nějak nevím, co to je...

Díky
ZUZY
NaTuRaL_ce4you (170)|7.2.2009 01:01
no ja bych rekl, ze to muze byt nejvyssii a nejnizsi teplota , co asi by to jinyho mohlo byt
zuzy (6)|8.2.2009 02:51
[quote=NaTuRaL]no ja bych rekl, ze to muze byt nejvyssii a nejnizsi teplota , co asi by to jinyho mohlo byt [/quote]

Nakonec jsem to našel. Je to překlad z Anglického - High = Vysoká , Low = Nízká.

ZUZY
Zdenek Malinsky (9781)|8.2.2009 10:02
Stejně, jako předchozí debata ohledně vysoké a nízké teploty, můžete debatovat o to, v jakých stupních to je. Nikde jsem to na obrázcích neviděl. Je to Celsius, Kelvin, Fahrnheit? ;)
CommanderZ (1798)|8.2.2009 12:47
-1 stupnu Kelvina...ou :sarcastic: