Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Loox N560 - vymeneny displej zustava bily

samurai (3)|29.1.2009 01:30
Zdravim a mam nasledujici prosbu.
Rozbil se mi displej na mem FS Loox N560, novy displej jsem koupil na eBay.
Po jeho instalaci vsak zustava po zapnuti cely bily, nezobrazi vubec nic.
PDA jako takove je v poradku, pres ActiveSync se normalne pripoji, stejne jako po restartu zvoni jak o zivot (stara upozorneni a budiky).
Udelal jsem pri instalaci displeje neco spatne?
A nebo je spatny displej?
diky...
HELEKAL PETR (195)|11.3.2009 20:18
chci se zeptat zda když jste kupoval display jestli jste koupil display se stejným seriovým číslem jako ten původní, připomíná mi to totiž situaci z MDA 3 neboli Blue Angel kdy se na toto PDA vyráběly dva na sobě nekompatabilní typy displayů a když se připojil k PDA neodpovídající display zůstal tento bílý. Zkuste se mi ozvat na mail a zkusíme se domluvit nba možném případném postupu. Mám tu jeden funkční display takže by jsme to mohli vyzkoušet.
Vojtěch Barták (180)|13.3.2009 07:57
Podle mě je řešení jednoduché... Když jsem já přendaval displej v Looxovi, stalo se mi to samé (bílý displej - ale vše ostatní funguje). Laboroval jsem asi dva dny, co by to mohlo být, a nakonec jsem přišel na to, že je tam vůle, a konektor displeje nedosedá na desku. Stačí vypodložit konektor displeje, a je to... nastříhal jsem vizitku na malé kousky, vypodložil, a vše fungovalo. (Jako podkladový materiál samozřejmě jakýkoliv jiný dielektrikum - není nutná přímo vizitka ;)) Pokud bys poteřboval poradit, jak přesně na to, ozvi se. ;)