Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS P535 - Skype, problem s prihlasenim sa cez GPRS

dalid (56)|28.1.2009 10:49
Po instalacii novsej verzie Skypu - 2.5 som zacal mat problemy s prihlasenim sa cez GPRS. So starsou verziou som nemal problem sa pripojit aj cez GPRS.

Problem je ze ani po hard resete a instalovani povodnej - starsej verzie (ktora pred tym fungovala korektne, dokonca sa aj volat dalo celkom OK) sa uz cez GPRS neviem do Skypu prihlasit. Skype sa pripaja, ale neprihlasi sa, hodi: Unable to connect to Skype network. Please check your network connection. Problem s nastavenim by ale nemal byt, nakolko Opera mi funguje normalne.

Dakujem za radu.
permar (552)|28.1.2009 16:48
Taky jsem si toho všiml,a myslím si že je to tou novou verzí,prostě v té starší byla možnost před připojením vybrat možnost : buď GPRS,3G nebo WIFI . Teď to tam už není,pokud na tom stále trváš,nainstaluj si tu starší verzi,není v nich až takový rozdíl,teda až na to GPRS.....
Abrandecky_ce4you (102)|28.1.2009 22:12
Troufl bych si oponovat.
v2.5 téměř vůbec nevynechává, kvalita zvuku je znatelně lepší. Přes GPRS vůbec netelefonuji, wifi is the best!
dalid (56)|29.1.2009 07:24
2 permar - ano to som si vsimol. Staru verziu mam opat nainstalovanu, ale uz sa proste cez GPRS nepripojim a neviem preco.. Pred tym mi to chodilo v poriadku.
...jo wifi je lepsie, ale ked ho nemam pokryte tam kde prave som tak je mi na 2 veci... :D P535 nema EDGE a GPRS prestalo po instalacii 2.5 verzie fungovat, len neviem preco..:((
dalid (56)|4.2.2009 08:30
Zda sa ze mam vyrieseny problem. instalova som nejaku staru verziu Skypu, co bola na pribalenom CD k Asusu.Ttusim je to 2.1.0 nieco.. Vymazal a nanova rucne zadal vsetky nastavenie GPRS, MMS, WAP.. Skype som skusal 2x, zakazdym isiel. Teraz je ale porblem s odpajanim GPRS co riesim v inej casti fora..
dalid (56)|6.2.2009 12:28
Radost predcasna.... Skype opat nejde :(( Uz to vidim iba na prefleshovanie ROM-ky a potom uvidim co sa udeje...
dalid (56)|19.2.2009 10:04
Vsimol som si, ze ked sa skusam dostat na Skype tam max rychlost je 3 Kbit/s. Co je evidentne malo. Ked surfujem (Opera) tak to ide bezne okolo 20 dokonca 56 Kbit/s. Data o rychlosti su z GPRS Monitor (SPB). Mate nejake napady? :?
kesu (548)|27.2.2009 14:53
Obecne si myslím že GPRS pro skype je nedostatečné... Možná jestě EDGE, to ale zase nejede na P535.

Zdenek Malinsky (9781)|28.2.2009 14:49
Pokud se skype používá jen jako IM, je GPRS bohatě dostačující, pokud ho chceš využívat jako VoIP bývá problém i na EDGE, leckdy i na UMTS - tedy problém je především v nízké odchozí rychosti = ty slyšíš, ale protistrana nerozumí, co říkáš.
dalid (56)|3.3.2009 14:09
Suhlasim, zvykol som ho pouzivat ako IM ked som bol v terene bez PC/NB. S telefonovanim bol problem. Stve ma IM, ktore mi chyba... :?
mdkill (31)|25.3.2009 21:40
Už je nová Beta Skype 3.0. Je tam možnost výběru připojení. Mě funguje jak přes GPRS tak přes Wi-Fi.
dalid (56)|26.3.2009 12:06
Dakujem za upozornenie, instaloval som ver 3.0 Beta a skype mi opat cez GPRS ide... Dufam, ze to tak ostane aj do buducnosti.