Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Flash nove romky a co nejsnadnejsi reinstal vsech aplikaci a nastaveni

tombik_ce4you (116)|28.1.2009 02:00
Ma tu nekdo napad na nejakou lepsi cestu jak to vsechno vyresit nez po naflashovani nove rom absolvovat nekolikahodinovou instalaci a nastavovani vsech aplikaci?

Pripadne, je u nove rom take pozorovatelny zjednoduseni animaci v TF3D (ktereho jsem si oproti puvodnim nekolika romkam) vsiml u Diamonda ktery byl koupeny na podzim s ceskou rom?? Sam mam Anglickou rom naposledy aktualizovanou cca v srpnu.

EDIT
Tim lepsim zpusobem jsem mel na mysli neco na zpusob "zaloha-obnoveni"

Stačilo jen kliknout na tlačítko Upravit
Zdenek Malinsky (9781)|28.1.2009 13:24
Myslím, že většina backup manažerů toto umí, lépe řečeno to uživatelům slibuje.
Osobně dávám přednost manuálnímu zálohování (takto jde vyexportovat nastavení různých softů), sync PIM a pak hlavně čisté instalaci. Alespoň to člověka přinutí neistalovat si každou blbůstku, kterou najde na netu, ale jen a pouze to, ce není v ROMce nebo je, ale pro naší potřebu nedostačuje.
tombik_ce4you (116)|29.1.2009 08:29
Fakt je ten ze mam ted diamondika celkem slusne vyladenyho a dost si kvuli tomu rozmyslim instalaci nove romky. Mozna to s tim zalohovacem co dava HTC zdarma zkusim. Vetsinu aplikaci mam totiz v InternalMemory, takze o ne neprijdu a na tom zalohovacim softu bude jen nakopirovat zpatky do win zastupce a nejaka ta nastaveni kterym nerozumim.

V tom pripade jsem se chtel tedy vyptat jestli uz ma nekdo zkusenost s posledni anglickou romkou pro diamonda. Sam ted mam 1.37.401.3 WWE a tak nemuzu pouzivat napriklad aplikaci na kalibraci Gsenzoru atp. Zajimalo by me zda je rychlejsi a zda to neni dosazeno pouze tim ze osekali animace v TF3D. Vim bude to znit infantilne ale to by me docela zamrzelo.