Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Manila Control a přemapování pravého SW tlačítka CLOSE

brona_ce4you (103)|27.1.2009 13:48
Ahoj, chtěl bych si na pravé SW tlačítko CLOSE v Manila Control namapovat iContact, neboť mi přijde zbytečné. Manila jde vypnout i zástupcem v programech nebo přes task manager. Ovšem tuto možnost jsem nikde nenašel. Poradíte?

Nebo případně, jak nejlépe integrovat iContact (o kterém tady hodně hovoříte, hlavně Radek) do TF3D? Pomocí SSMaPa jsem to také nezvládl.

děkuji, bo
mattakh (49)|27.1.2009 15:14
Jinym zpusobem se zda to nejde, hledal sem to uz davno a nic nenasel. Az ted ten Radkuv navod, ale ten sem jeste nemel cas vyzkouset. Kazdopadne ten se zda, ze funguje pokud to clovek udela dobre. Samozrejme myslim v touchflo, protoze jinak neni problem a icontact funguje misto defaultniho kontakt manazera..
brona_ce4you (103)|27.1.2009 15:20
Asi jsem nečetl ten správný Radkův příspěvek, neboť o konkrétním návodu nevím. Jen že někde zmiňoval unikátnost TF3D ve spojení s některými vybrnými prográmky. Mezi nimiž byl i iContact. Pošli mi prosím link na ten návod, znáš-li ho. Děkuji.

bo
mpis (120)|2.2.2009 22:28
Postup je takový, že se použije Advanced Config. Tam je to v Menu>More settings>Key mapping.
brona_ce4you (103)|2.2.2009 23:19
O této možnosti vím, ale nepomůže mi. Mám nainstalovaný Manila Control právě proto, abych mohl mít současně i standardní today obrazovku windows. A v tomto nastavení Advanced Config vidím právě ta tlačítka z today windows. Nikoliv však ta, z Manily (TF3D).

bo
hafush (136)|2.2.2009 23:40
To je sice pravda,že je to tam předvolené jako výchozí volba,ale pokud to změníš,tak se ti to změní i v TF3D
brona_ce4you (103)|2.2.2009 23:51
Tomu nerozumím. V Manila Control mám tato dvě tlačítka (Today a Close) a na Today obrazovce mám (Manila a Spb Menu). Mojí snahou je namapovat tlačítko CLOSE na externí aplikaci. Ovšem pokud se podívám do Advanced Configu, vidím pouze tlačítka Manila a Spb Menu. Jak tedy mohu pomocí této utility změnit tlačítko CLOSE, když jej AC nevidím?

bo
brona_ce4you (103)|3.2.2009 00:42
Tak už jsem na to přišel. I podle zahraničních fór je řešení pouze editace registrů. Vyzkoušel jsem a funguje to k mé naprosté spokojenosti. Návod níže:

Remap Manila softkeys --
HKLM/Software/HTC/manila/
HomeLSKPath, which is the left softkey (Standard = Phonepad)
And
HomeRSKPath, which is the right softkey.
If you change these with the location of the programs you want to link to, and simultaneous change the names:
HomeLSKText = Left softkey text
And
HomeRSKText = Right softkey text.
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\HTC\HTCAlbum :

Stačí tedy změnit cestu buď na *.lnk nebo *.exe file, naeditovat text a případně smazat předešlý argument.


ať slouží, bo
tomsoft (2734)|7.2.2009 09:45
Zdravím pánové,
Mapování soft. tlačítek po instalaci Manilla Control je asi v pohodě, ale mě po instaaci Manilla Control (možná nějaká starší verze, nevím)
zrušila možnost používání HW tlačítek. To tl. "Home" + tlačítko "šipka" nefungují. :(
Nevíte jak to nastavit zpět? V Nastavení tlačítek ve Windows mám jen Button2 (longclick).
carlos_ce4you (10)|12.2.2009 14:18
Omlouvám se ale zkusil jsem si přemapovat tlačítka podle návodu výše pomocí Advanc.config ale bohužel jsem zřejmě něco udělal špatně a nyní se mi při otevření položky kontakty (levé tlačítko) nezobrazuje klávesnice pro možnost vytáčení,prosím o radu jak tento "zásah" vrátím zpět? Položka "Restore all settings" v Ad. c. nepomohla....:mad: