Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nezdařené synchronizace

Poofy (6)|26.1.2009 20:16
Pomuze mi nekdo s nasledujicim problemem? Cas od casu se mi stane ze se mi vypise chyba synchronizace. Jako naprklad dnes.

Sync: chyba na pda hlaska:
There has been change made on your server that requires you to re-synchonize all item on your device. All changes made since your las succesfull sync will be lost. Do you wish to continue?:
Dam-li YES, presynchronizuje se to ale smaze mi to nastaveni oblibenych kontaktu v TouchFlo3D. Dam-li NO neprovede se synchronizace.

Dal jsem tedy yes odpojil zarizeni pracne si nastavil oblibene kontakty .. pripojim po par minutach k PC a to same znova.. delalo mi to kdysi i na HTC kaiser ..dela mi to i ted na HTC Touch HD. Vzdycky Win Visty (uz preinstalovane). Synchronizuju s MS Outlook 2007.

Vite nekdo co s tim? Aby se mi mazaly oblibene kontakty po kazde sync je opravdu k nas*ani. Zkousel jsem i zmenit partnertvi pripojeni aby se PC nastavil podle PDA ale nepomohlo to.. odpojit pripojit taky ne.. na win XP a non-HTC zarizeni se mi to pred tim nedelo...
mac16 (1)|17.2.2009 17:18
Můžu potvrdit, že se mi děje to samé. Rozdíl je v tom, že používám Windoxs XP + HTC HD