Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

X800 - Nejde upgradnout firmware :/

mirekj (2)|25.1.2009 20:33
Zdravím,

Před týdnem jsem si koupil E-Ten Glofiish X800 a po té, co jsem se dočetl, že je docela vhodné si upgradnout firmware, jsem se do toho také pustil.

Ale háček, když jsem si z webu www.gloofiish.com stahnul nejnovější firmware a po připojení a úspěšném sesynchornizování s PC, jsem na PC stažený firmware spustil. Po chvíle instalace a odklikávaná "Continue" -> PDA se restartuje (to je při instalci dobře) - resp. obrazovka jde do bíle barvy -> pak shasne -> po té začnou naskakovat různé instalační věty a řádky. Na pc mam pak možnost po tom (jakoby restartu) dát znovu pokračovat, to udělám, ale v zápětí na mě vyskočí hláska RAPICopyFile error a znovu mě to hodí do předchoího okna..

Zde přikládám screeny:






Tak co s tím prosim Vás? zkoušel jsem i více instalaček, ale výsledek je vždy stejný. Zkoušeno jak na Win XP (SP3) tak i na Win Vista (SP1)..
mirekj (2)|25.1.2009 20:40
Bohužel, nemůžu provést ani upgrade přes tento návod

1) Spustte instalaci nove ROM a odklikejte vse az do chvile kdy vam vyskoci okno s nazvem "END USER UPDATE".
2) Jdete do slozky "C:\Documents and Settings\xxxxxxxx\Local Settings\Local Settings\Temp" (misto xxxxxxxx bude adresar s vasim loginem do Windows) a zkopirujte si z ni soubor "temp.dat" .
3) Stahnete si a rozbalte UnLock_upgrade.zip.
4) Do adresare kde mate rozbaleny zip z kroku 3 si presunte soubor "temp.dat".
5) Pripojte PDA k PC a pripojte se k ActiveSync jako "GUEST".
6) Spustte soubor "upgrade.bat".
7) Vyskoci vam DOS okno (kde je info o kopirovani souboru "temp.dat") a po chvilce vyskoci i okno updatovaciho software (stejne jako u puvodniho instalatoru nove ROM).
8) Postupujte podle pokynu updatovaciho softwaru.
9) Az uvidite na obrazovce PDA hlasku "OS programmed ok! Please reset device." tak provedte HR.
10) Az projdete vsemy kroky prvniho spusteni PDA tak ho opet pripojte k ActiveSync.
11) POZOR! Spustte puvodni instalaci nove ROM (viz krok 1) a ridte se opet pokyny updatovaciho softwaru. Ted uz dojde k bezproblemovemu prubehu, jelikoz nemate vicejazycnou ROM. Toto je nutne, protoze pri predchozi operaci nedojde k aktualizaci firmwaru GSM modulu.
12) Tato verze updatovaciho softwaru udela reset na konci za vas.

- Protože nemohu soubor temp.dat zkopírovat. Dostávám chybu, že soubor nelze přečíst.. :(
Koumes_ce4you (93)|16.3.2009 08:24
A návod podle Panota si zkoušel?Anebo flash z karty? http://smartmania.mobilmania.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=8482 a https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=29428&fi=0&temp=xxx#post-277730