Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch HD - nejde změnit nastavení kalendáře - zobrazení při startu

dvzd (139)|25.1.2009 20:22
Když na úvodní obrazovce TF3D kliknu na kalendář, zobrazí se mi kalendář na kartě "program jednání". Když si pak přes volbu nabídka-nástroje-možnosti nastavím, aby se kalendář při startu zobrazil např. na kartě "rok" nebo "měsíc", tak se tato změna neprojeví a po rozkliknutí kalendáře na obrazovce TF3D je opět na kartě "program jednání", nikoliv např. "rok" nebo např. "měsíc", jak požaduji a jak mám nastaveno. Karta "rok" nebo "měsíc" tam při startu pouze na chvilku problikne, ale hned sama zmizí a zobrazí se karta "program jednání". Dá se to nějak opravit?
radospol (175)|25.1.2009 21:40
Pokial viem,tak to priamo cez touchflo nejde,len ked ho otvoris cez start menu.
Geoffrey_ce4you (189)|26.1.2009 12:46
Mám stejný problém a i když to nastavím v menu kalendáře, stejně to startuje na obrazovce Agenda... Dělalo mi to i na Artemisce.
radekhulan (315)|26.1.2009 16:11
Mělo by to jít přes SSMaPa, asi postačí vymazat parametry při spuštění (které to ovlivňují).

Více zde:
http://myego.cz/item/ssmapa-nahrada-kalendare-kontaktu-a-budiku-v-htc-touchflo-3d
UserN1 (172)|27.1.2009 12:13
SSMaPa to resi sice dost drsne, ale funguje to a to je hlavni :)Diky Radku za tip jak postupovat, kdyz jsem to prvne nastavoval, musel jsem si s tim nejakou chvili hrat, nez jsem to zprovoznil. Chtel jsem sem napsat navod, ale takhle uz neni treba :yes:
Jen se jeste zeptam, kalendar, ktery zminujes jsem take zkousel, zvykl bych si na nej, ale nevyhovovalo mi barevne defaultni nastaveni a to, ze mi datum a typ dne ukazuje na strane displeye?Tobe se povedlo nastavit kalendar do oka ladiciho vzhledu s TF3D? Jak? Sdilim s tebou totiz stejny nazor na TF3D a barevne nastaveni mi prislo u kalendare pomerne slozite...
dvzd (139)|27.1.2009 16:08
Jo díky, opravdu stačilo smazat ten parametr pomocí SSMaPa u toho souboru Calendar.exe a patchnout to.
dvzd (139)|27.1.2009 16:14
Apropó, také vám ten původní kalendář při zobrazení karty "rok" nezobrazuje v roce 2009 datumy 23.3., 24.3., 24.8. a 23.11.??? Místo těchto datumů tam mám lomítka. V roce 2010 už to takto nezobrazuje zase jiné datumy (24.5., 23.8. a 24.8.). Každý rok to nějaké datumy nezobrazuje, místo nich tam mám lomítka.
radospol (175)|27.1.2009 17:01
Tiez tam mam pomlcky.
radekhulan (315)|27.1.2009 17:03
[quote=UserN1]Sdilim s tebou totiz stejny nazor na TF3D a barevne nastaveni mi prislo u kalendare pomerne slozite...[/quote]

SBSH Calendar mám nastaven tak, že datum je velkým písmem dole, a barevně to ladí s TOuch Flo 3D. Je to dost práce, tak 30 minut hraní si a nastavování barviček :-)
UserN1 (172)|27.1.2009 19:34
a to je presne to co me odradilo :) Opravdu jsem nemel na to si v kazdem nastaveni hrat dokud to nenastavim a to pripadne pokazde co prehraji ROM...Zkousel jsem jestli si jen neprisel na nejakou fintu jak to usnadnit jak je u tebe obvykle :). Bylo by aspon mozne kdyz te pekne pozadam o zaslani barevnych hodnot treba do PM a usnadnit mi tak nastaveni? :)Byl bych velice vdecen ;)