Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: ASUS P552W - Nový CZE firmware 5.12.0 ke stažení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Na serveru ASUS se právě právě objevila nová verze firmware pro zařízení ASUS P552W. Jedná se o českou verzi ROM číslo 5.12.0, instalační soubor má 80 MB a najdete ho na stránkách ASUSu. V tuhle chvíli je ale server přetížen a tak nevím, co přesně opravuje. Pokud budete mít víc štěstí a soubor stáhnete, napište to sem, prosím.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Mě to vyhazovalo hlášku, že soubor na serveru není, ať zkusím jiný server (jak u serveru Global, tak u serveru China). Po dotazu na podporu mi přišel mail z ASUSu z Ostravy s odkazem na stažení firmwaru 5.6.0 (mnou zakoupené zařízení má fw 5.6.0, což jsem jim napsal) na edisku :LOL:

Uvidíme, co se bude dít dál

Starousedlík SMob Avatar uživatele pitka
    Registrace
    Oct 2007

V Asii slaví Čínský Nový rok, takže tam nikdo nefunguje. Musíte vydržet.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Právě mi přišel nový odkaz na edisk, zrovna to stahuju - ale oproti velikosti uváděné na support.asus.com je tam rozdíl 10 MB (je to však pakované rarem a nikoli zipem), tak uvidíme...

Registrace
    Oct 2007

Můžes poskytnout ten link ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Ale je to bez jakékoli záruky - navíc v názvu souboru je obsaženo datum 20081230, což je trochu dříve, než byl nový FW oficiálně vypuštěn...
    http://www.edisk.cz/stahni/04287/.0S...r_69.37MB.html

v archivu je pouze jeden *.abi soubor - nemám (pokud není někde na CD, přiložených k zařízení) žádný nástroj na update FW, takže ani nevím, co s ním, protože tam ani není žádný PDF návod, zmiňovaný na oficiálních stránkách, kde je nefunkční link...

Registrace
    Oct 2007

OK, díky za link. Nepotřebuješ žádný extra flasher, vše je obsaženo v bootloaderu.
    Stačí restart a držet joystick dolů. Samozřejmě FW si ulož na kartu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Aha - a o co všechno přijdu - resp. co všechno mám zálohovat?
    Radši snad počkám na zpřístupnění oficiální verze - taky bych si rád přečetl, co je v tom novém FW nové...

Registrace
    Oct 2007

Toto je určitě oficiální verze. Na 99% ta která zatím nelze stáhnout z Asus serveru. Menší je také proto, že tam není pdf atd...
    Při updatu příjdeš o vše.
    Proti mojí verzi je toto určitě update, je tam aktualizace SW (glide, ovladače, aplikace Asus), rádia i extROM dat.
    Verze je z 30.12.2008, která byla samozřejmě uvolněna pro download v Lednu 09.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Právě proto bych rád viděl ten průvodní PDF dokument, abych věděl, co všechno mám zálohovat. Mám tam spoustu dalších programů a tak... jako asi každý...

EDIT: Tady je i primy link na soubor, ktery se mi po kliknuti na server China objevi v download manageru - ale nic to nestahne

EDIT: Z tohoto odkazu se mi pred chvili podarilo novy firmware stahnout - jupi

PS: Jeste takovy dotaz - daji se nejak zalohovat SMS zpravy, nebo o ne take prijdu?

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Změny ve firmware 5.12.0:

- obligátní vylepšení řízení spotřeby
    - opraveno posunutí efektů v nastavení fotoaparátu (původně to bylo o jedno posunuté, takže ČB bylo ve skutečnosti Normální, atd.)
    - vylepšení kvality zvuku při telefonování
    - zlepšení stability připojení GPRS a funkce sdílení internetu
    - ve firmware je zakomponována záplata pro Anytime launcher

Firmware je k dispozici ve dvou podobách - jednou jako *.abi soubor, který se nakopíruje na kartu, a odsud se po resetu (a při držení těch správných tlačítek spouští) - to je ten odkaz na e-disk, a nebo jako *.exe soubor (staženo přímo ze stránek ASUSu), který se spouští z PC a přenáší se do mobilu přes USB (to se mi povedlo, ale zpětně mě mrazí, když si představím, že by mi v průběhu update PC třeba spadlo do bluescreenu... proto je lepší, když na PC běží skutečně jenom ten update a nic jiného).

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj, kluci potřeboval bych radu při přehrávání firmwaru mi to napsalo, že došlo k chybě. Když asuse vyresetuju, tak mi to napíše OS Update Failed Please update again. Ale asus se nechce sesynchronizovat s PC. Může mi prosím někdo napsat jak tam firrmware nahrát?
    Děkuji moc za pomoc

Podobná témata

1. Nová verze firmware R3A pro XPERII X1 ke stažení
    Od Pavel Koza v sekci SE XPERIA X1
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 13-07-2009, 16:27
  2. Volba? ASUS P552w, E-TEN M800?.. Vyhral ASUS P750 !!:)
    Od kevin19_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 19-03-2009, 16:34
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 11-02-2008, 13:12
  4. ASUS P526 a nový cz firmware 6.1.14
    Od Jarda Lukas v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-02-2008, 12:27
  5. Novy firmware na e-ten 500+.
    Od lamba v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 05-11-2007, 11:48