Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: email od iol.cz (02)...pomuze mi nekdo s nastavenim?

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

- nefunguje jmeno: zadavam udaje jako pri prihlasiovani na aplikaci webmail.iol.cz
    , pop3 to stahne samo a nebo nastavuji to pop3.o2...atd
    uz jsem bezradna, diky:-(
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2008

O2 v tom má hokej, protože stále tam fungují staré domény typu quick a iol. A zrovna iol.cz bylo kdysi zamýšlené jako komerční služba a dodnes funguje pro adsl účty. Přitom trpí schizofrenií, takže uživatelské jméno celé služby se nemusí shodovat s emailovou adresou...

Takže pokud je uživatelské jméno do služby na user.iol.cz třebas Pytlik, je třeba stejně použít při přihlašování do webmailu pytlik@iol.cz, přesto, že skutečná (a jediná) adresa toho mailu je ferda.mravenec@iol.cz...

Suma-sumárum: stále platí pop3.iol.cz a smtp.iol.cz. A jako kdyby toho nebylo dost, login pres pop3 je se zadává bez domény (bez @iol.cz).

Takže klídek, zakufrovat u tohoto výdobytku inteligence a technického umu není žádná ostuda...

Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. HP ipaq 914 BM CD s lokalizacii pomuze my nekdo?
    Od nrgpostsk v sekci iPAQ 9xx
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 06-05-2009, 20:54
  2. Příšel jsem o češtinu na Tytn II pomuze nekdo???
    Od B@st@rRRd v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-11-2007, 19:01
  3. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 09-11-2006, 10:05
  4. pomuze mi nekdo?zacinam s loox(em)600 a tak mam hromadu dotazu
    Od davcas v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 01-08-2004, 19:36