Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Chyba 609 na A620 přip připojení k PC

Jirka CBX (17)|6.7.2004 08:09
Dobrý den.
Občas se mi stává,když dám A620 do kolíbky a chci synchronizovat s PC,že mi na PDA vyskočí oznámení,že spojení kvůli kritické chybě 609 nemohlo být provedeno a že pokud problém přetrvává,tak jedině restart PDA.Ten také většinou pomůže a spojení pak proběhne bez problémů.
Co jsem se ptal znalejších,tak mi nedovedli odpovědět.
Nevěděl by někdo z přítomných,co by to mohlo dělat?Do registrů nešaham,nějak mi to nejde a takovej záhul procesoru zas nedávam.:)
Díky.
PavelR. (2184)|6.7.2004 12:14
[QUOTE="Jirka CBX"]Dobrý den.
Občas se mi stává,když dám A620 do kolíbky a chci synchronizovat s PC,že mi na PDA vyskočí oznámení,že spojení kvůli kritické chybě 609 nemohlo být provedeno a že pokud problém přetrvává,tak jedině restart PDA.Ten také většinou pomůže a spojení pak proběhne bez problémů.
Co jsem se ptal znalejších,tak mi nedovedli odpovědět.
Nevěděl by někdo z přítomných,co by to mohlo dělat?Do registrů nešaham,nějak mi to nejde a takovej záhul procesoru zas nedávam.:)
Díky.[/QUOTE]

... zkusil bych se podívat, zda zde není tato chyba zmíněna. V AS je spousta věcí mezi "nebem a zemí", pro které se těžko hledají logická vysvětlení. Obávám se, že toto bude jedna z nich :( ... Obligádní HW reset a test s jiným PC jsi asi zkoušel, že?

PavelR.
Jirka CBX (17)|7.7.2004 17:09
[QUOTE="PavelR."]

... zkusil bych se podívat, zda zde není tato chyba zmíněna. V AS je spousta věcí mezi "nebem a zemí", pro které se těžko hledají logická vysvětlení. Obávám se, že toto bude jedna z nich :( ... Obligádní HW reset a test s jiným PC jsi asi zkoušel, že?

PavelR. [/QUOTE]
Díky,snad tam něco vyčtu jakožto anglický analfabet.
HW reset PC nebo PDA?Pokud PDA,tak ten pomohl pokaždý.Pokud PC,tak to po resetu PDA to pak přijmulo pak už vždy.Tudíž nebyl rest PC nutný.
Ale asi jsem objevil chybu.Možná.
Pokud se mi AS automaticky nezapne po vložení do kolíbky,tak jsem zkusil AS na PDA zapnout ručně a pak se propojily normálně.
Takže asi nebudu muset nadále resetovat,holt zas nastoupí lidský činitel a zapnu AS na PDA sám.