Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HF Parrot a TP

kubr (2)|24.1.2009 11:14
Jaké máte zkušenosti S HF Parrot.
Zajíma mně především jestli některý model dokáže přenášet i povely z navigace v telefonu do audio soustavy auta a jestli je spárování s TP bezproblémové. Koupil jsem totiž aktivní dřžák Brodit, který sice dokážu propojit s autorádiem, ale už nedokáže uvést rádio do módu phone (držák nemá výstup na mute).
Mám autorádio Škoda Symphony CD.
Hopino_ce4you (5)|24.1.2009 19:50
Mam Parrot 3200 LS COLOR s posledni aktualizaci a sparovani s TP funguje super. Funguje bez problemu i synchronizace kontaktu s nekolika cisly (u me 620 jmen skoro kazde s vice cisly) s tim, ze se to i spravne radi = jmeno a cisla presne dle toho, jak jsou v telefonu (mobil,zamestnani,domu,atd.). Hlasove povely ale nepouzivam.
Predtim jsem mel TyTn a tam se o solidni synchronizaci nedalo mluvit.Hruza.
adamis_ce4you (68)|25.1.2009 16:35
Zdravím - já mám Parrota 3100 + TPro a dobrý - jen mě trochu štve, že to v Parrotu řadí kontakty podle jména a ne podle příjmení. Je tam na to i volba, ale je neaktivní (šedá) a nedá se to teda srovnat podle příjmení.... Jinak OK
janox (216)|25.1.2009 19:56
Potvrdzujem - mám tiež Parrot 3100 a aby ich radil podľa abecedy, tak som musel všetky mená v Outlooku prepísať z položky "Priezvisko" do položky "Meno" . Trochu práce, ale štvalo ma, že polovicu kontaktov som mal predtým zoradené podľa Mena a druhú podľa Priezviska. Čo narobíme ???
Inak párovanie, hlasitosť a kvalita zvuku na 100%. Akurát hlasové vytáčanie má Parrot svoje, tak si musíš nahrať hlasové povely do Parrota nanovo.
ïfos (4)|1.4.2011 14:48
To řazení kontaktů u 3100 řeší posledni firware 4.30 a na přenášení navigačních hlášek z telefonu do HF používám jednoduchý free program acbToggleBT nebo placený (a zbytečně složitý) program Teksoft BlueAudio