Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch HD

karelVI (2)|24.1.2009 10:29
Zdravím, již jsem vyskoušel snad všechny dostupné programy na čtení e-knih, ale žádný mi nejde nainstalovat do HTC Touch HD. Má někdo nějaký program který funguje.
Zdenek Malinsky (9781)|24.1.2009 17:21
Jine aplikace instalovat jdou? A kdyz to nejde, hlasi to nejakou chybu?
Nezkousis napr. .exe instalovat z PDA nebo .CAB z PC?
zany (71)|24.1.2009 20:40
bez problému a bez instalace mi chodí HaaliReader překopírovaný ze staré karty. Jen jsem si musel přemapovat tlačítka hlasitosti na PgUp a PgDwn, stejně jsem je nikdy nepoužíval a jsou to jediná použitelná...
karelVI (2)|25.1.2009 10:04
Já ho taky zkoušel ale při instalaci mi to napsalo že není platná pro Pocket PC a přitom jsem ho stál ze stánek výrobce. Tak nevím
CommanderZ (1798)|25.1.2009 10:33
A jses si jisty, ze to neni instalace pro PC (tj. instalace, kterou spustis na PC a ona ti to nainstaluje do telefonu)?
Vojtěch Barták (180)|26.1.2009 10:22
Vyzkoušel bych Mobipocket Reader, stačí z www.mobipocket.com stáhnout verzi pro PC, samo ti ho potom nainstaluje do zařízení. Přímo na HD jsem to osobně nezkoušel, nicméně co vím, funguje. Samozřejmě, že při instalaci je nutné mít PC připojené k internetu, protože si z něj program stahuje instalační soubory. Je free a je to jeden z nejlepších programů na čtení knih.
Zdenek Malinsky (9781)|26.1.2009 11:17
[quote=karelVI] že není platná pro Pocket PC a přitom jsem ho stál ze stánek výrobce. Tak nevím[/quote]A jsi si jistý, že je to verze pro tvůj OS (WM / Pocket PC) a taky zda instaluješ správně?