Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Propojení ActiveSync PC a HTC pres kolebku nefunguje

jambe (45)|23.1.2009 20:41
Zdravim, hledal jsem opravdu dlouho ale bud jsem nenasel nebo se resilo neco jineho. Po koupi kolebky a k tomu dodaneho kabelu USB a male USB a propojeni k PC se mi nedari rozchodit. Chce to po mne nastaveni kleinta v siti ale tam mi to hlasi vse v poradku. Presto se mi HTC nepripoji ale dobiji a sviti zelene. Po restartu PC i PDA mi to na PC hlasi USB zarizeni nebylo rozpoznano. pls pomuze nekdo?? diky predem. Nejsem odbornik ale laik tak se nezlobte:oops:
Homer261 (98)|24.1.2009 15:43
Jako první bych zkusil připojit přímo do portu na PC, tedy ne přes USB hub.
Vypnout rozšířené síťové funkce v PDA - položka Připojení k počítači v menu Nastavení.
vypnout GPRS připojení PDA.
jambe (45)|24.1.2009 19:41
Primo do portu USB kabelem se specialni koncovkou pro HTC to jde, ale na kolibce je klasika maly a velky USB a to jen dobiji a sviti modre. Pravda je ze na tom kabele u maleho USB zasuvky je pouze vyrazena sipka a neni tam tek klasicky znak USB " vidle" ale dodavaji to jako komplet tak by to snad melo byt spravne dodany.
jambe (45)|24.1.2009 19:48
no super fakt to funguje. Vypl jsem vsechny pripojeni a pak je postupnezase povoloval a ted uz to chodi jak svycarsky hodinky. no takova vec me teda nenapadla. diky za pomoc:yes: