Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 34

Téma: Dostupné ROMky pro XPERII X1

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

je zajimavejsi v tom ze se dostala na verejnost a rychle se najde nekdo kdo ji zpracuje . navic po zkusenosti s itje se muze stat ze to bude funkcnejsi nezli jim pak vytvoreny vyrobek (viz predchozi precedens :-D) viz - jeho beta - pouze standardni rom doplnena o novy build bez zavaznejsich problemu behala - a nasledovne jim upravena verze byla absolutne nepouzitelna :-)
    jestli je k nepouziti se teprve pozna s reakci dobrodruhu co ji tam nacpou - nazev beta neznamena ze to nejde :-) to plati a platilo vzdy - ze nakonec vysledny vyrobek muze byt bidnejsi nezli byl v prubehu vyvoje (treba W98 atd ....)
    krome toho zajimavejsi nezli "nove" rom ktere vlastne vubec nove nejsou bude vlastne uplne vse :-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

Ano...máš pravdu tuhle romku si do zařízení nacpou pouze dobrodruhové. Proto třeba pro mě je nezajímavá. Tím nechci snižovat hodnotu tvého příspěvku. Já si ale radši počkám až třeba takovej Tupisdin vypustí nějakou ofiko WM6.5, kterou pak někdo převaří na naše zařízení. Zatím pochybuji, že tohle je kompaktní WM6.5 a ne jen nějaké "útržky". Jinak ty "nové" rom, co ti tak hodně leží v žaludku, jsou novější nežli původní originální rom se kterou je naše zařízení oficiálně distribuované. Na tom se shodneme, nee?!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Ano shodneme, jsou vydane o 14 dni pozdeji nezli ty "nase" ... ale s nizsi ciselnou radou :-D ... a v zaludku mi nelezi , naopak mne vzhledem k tomu co pisu nechavaji zcela chladnym :-D

edit : omluva - nejsou vydane o 14 dni ale o necele 4 mesice pozdeji , neuvedomil jsem si ze neuvadi d/m/r ale m/d/r ... nicmene ta nizsi rada ciselna rada ROM verze a nemlich stejny build OS zustava takze vlastne je to fuk .... tedy pro "varice" neprinasi zadny uzitek

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Citace Původně odesláno od Losos
    Takze tobe GPS chcodi normalne ? (fixuje se jako v bezne ROM do 10-15 sec a nevypadava ?) , muzes headsetem ovladat volani,vypinani,opetovne volani a funguje ti hlasove vytaceni pres knoflik na sluchatku ? na fotaku ti funguje fokus jak ma ? , prehravani ve WMP je na stejne urovni jako v ostatnich ROM ? atd.,atd ... ? Jestli ano , tak jsi stastny clovek (mozna taky jediny) :-D

K "vyssim" ROM jsem pomerne skepticky .. SE s vtom sama nevrta a HTC vzhledem k tomu ze normalne na tyhle "brandy" kasle tak tady jeste obzvlast jelikoz SE s nima ukoncil spolupraci , timpadem nejake updaty oficialnich ROM bych moc neocekaval ....
    gps chodí normálně, bt headset využívám jenom na hudbu a tam ovládání funguje v pohodě (zatim sem se nedostal do situace kdy bych na něj příjmal hovor), hlasové vytáčení nepoužívám, wmp nepoužívám. Focus mi přide stejnej jako v základní a v 2.2 rom... takže taky bez problémů.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Čiko
    Pokud si dobře vzpomínám ITJE začal vařit na Heraldovi. Musím říct ale, že mě jeho romky taky zatím nějak neoslovili. Já zatím jedu na Chalidově cmEX absolute TOUCH a jsem s ní spokojený.
    nebyl by mozny kratky popisek do prvniho prispevku? Dva tri radky, na cmEX se nak nechystam....

Losos: moc to prozivas . Jinak moje zkusenosti s ITjeho romkou jsou shodne s Pitrisovymi. Restartovat sem kvuli kousnuti musel jen jednou, coz mi neprijde jako nic divneho a vse jinak slape OK. I tu GPS jsem zrovna vcera vyuzival a OK
    -----
    jinak se objevila Bxsteez TOC TFL3D 1.02 // Bxsteez Lite 1.02
    Jack psal ze mel robitou X1 a vratila se mu minuly tyden a zacna pracovat na nove ROM - asi ted 2.x, ktera uz bude mit jako zaklad novejsi ROM od SE/HTC
    a Dutty udajne taky zacal varit, nyni by mel byt ve fazi betatestu

budme radi ze se konecne neco zacina dit a mame na vyber z vice nez dvou moznosti jako do konce roku

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Pisu jen co sam znam a sam si vyzkousim a za xx let zkouseni a testovani vseho mozneho uz vim co nedela to co ma :-) - pokud neco nefunguje jak ma tak nejak "mam potrebu" napsat i opak nekde uvedeneho . Proste to je upozorneni pro vsechny kteri chteji a umeji vyuzivat veskere moznosti pristroje , ze konkretne treba tahle ROM od ITJE je SPATNA - to ze nekomu "vyhovuje" neb proste nepouziva vlastnosti s uvadenymi nedostatky ci je neumi rozpoznat a srovnat s normalni funkcnosti je vec jina a nema vyznam o ni diskutovat (diskuzi typu - ja to nepotebuju , k cemu to je , ci me to staci ... se nehodlam zucastnovat )
    To by myslim k tomuhle tematu mohlo stacit :-D

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

mno moje další rom bude určitě nějaká lite, hlavně bez manilly... ten bxsteez se mi líbil, ale chyběj mi tam reference někoho kdo to používá a že bxsteez vypadá jako docela začátečník, kterej místy dost dobře neví co a proč dělá taky to že to neni postavený na těch posledních widlích. takže asi počkám na duttyho/novou bxsteez, flash a pak na to delší dobu nesahat

lehce mimo - flashujete někdo radio rom? k čemu to vubec je?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Zatim ti nezbyva nic rozumnejsiho -pokud (rozumne :-) nepotrebujes TF3D a podobne zdrzovacky tak pak je na rade Jack 1.04 light , sice uz ji ma hotovou davno a nic dalsiho na ni neprovadel ... ale ono neni smysluplne CO a neni pridavat z CEHO .... vyznam maji upravovat ROM pouze designove , tedy s krasama typu manily atd ... prihazovat tam dalsi soucasti - softwarove . Ale to de-facto nijak nesouvisi s ROM jako takovou . To jsou vse veci ktere si tam v pripade light rom muzes volitelne dohazet sam ......
    Jinak radio .... muze upravovat kvalitu prijjmu GSM,GPS atd ... navazne na to spotrebu . Konkretne u xperie neznam duvod k updatu , problemy nejsou zname a zadne vylepseni u 1.10.xxx nepozoruji - nicmene nic tim nezkazis , nepozoruji ani zhorseni :-)

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Tak ma cenu tam davat nejaky jiny rom nez je ten puvodni ? Resp vyplati se ?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Rozumne vydlabana rom od zbytecnosti je urcite prinosem , pripadne upravena designove - dle pozadavku :-)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

ja treba teda TF3D taky nepouzivam, ale ty ostatni veci - htorch, pim backup, novy build opery, totalcmd atd me vyhovujou. Zatim pobezim jeste tak dva tydny na ITjem a pak uvidime co se objevi a u neceho zakotvim nez bude potreba HR nebo vyjde nova baseROM

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

To vsechno jsou veci ktere si dohazis sam , ale pokud vse funguje neni zatim duvod nic menit .....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

no já dneska flashuju... ať se děje co se děje, nějak zlobí budík a už mě to štve pokud nenahodí jack novou lite nebo dutty, tak nahodim bxsteez lite, vypadá dost dobře...
    a musim mrknout na to UC instalování sice tam mám tak 10 programů takže to je a 15 minut, ale stejně...

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

takze po vikendu jsem nalezite otestoval Jackovu 2.0 Lite a Touch IT Experience 3.01
    OBE TYTO ROM mohu doporucit - pricemz kdo nepotrebuje TF3D tak at jde do te od Jacka - rychlost a spolehlivost je vyborna.
    Ja si na moloch ala TF3D navykl takze zustavam u ITJEho, jen timto vyvracim vetsinu nedostatku kteru tu uvadel losos.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

taky sem nahrál jackovu lite, konečně rom podle mýho gusta... rychlá, bez zbytčnejch kravin, bez TF3D (nechápu co na tom lidi maj

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. NEJ PDA "dostupné u nás"
    Od MMartinek v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 15-07-2009, 18:50
  2. dostupné WM6.1 ROM
    Od Berkyl v sekci Palm
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-09-2008, 09:22
  3. Kde nejlevněji a dostupně pořídit Acer n311?
    Od Emilio_ce4you v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-02-2006, 20:43