Zdravím všechny. Predem upozornuji, ze jsem vyzkousel vsechno, co se dalo, ale stale nemohu rozchodit jakykoli soft na geocaching ve spolupraci s mapami, ktere mam. Jedna o soubory map, ktere jsou rozdeleny podle lokalit v souborech .tif, .map, .TAB. Jestli tomu dobre rozumim, tyto mapy jsou jiz nakalibrovany, mel bych je v pohode otevrit napr. v OZIce, ale tento soft se je pro moje zarizeni nevyhovujici, seka se, je tam naprosto silene rozhazena grafika (v 2.19), diakritiku to neumi, misto toho pise nesmysly, ale nejdulezitejsi je to, ze mapy v nem otevrit nejdou, ackoli je mam nahrane v instalaci ve slozce map. Vite, uz s tim laboruji pomerne dlouho, na me nokii E65 mi fungoval smartcom (ktery bohuzel neni pro windows mobile), ale tady s tim nemuzu hnout. Zkousel jsem GPS tuner hezky program, propracovany, ale do nej zase neumim z techto map nakonvertovat patricny JPG soubor, protoze MapCalibration mi nechce vybranou mapu otevrit,porad mi vyhazuje hlasku, ze je prave nahrana WORLD mapa a ja ji neumim vypnout. Uz jsem z toho fakt nestastny. Pro geocaching mi bohate staci zadat souradnice, videt na mape waypoint a dojit k nemu. Vic nepotrebuji. Mohl byste mi nekdo poradit, co s tim, doporucit nejaky soft, ktery by nemel problem s mymi mapami? Diky vsem za radu.

SMAZAT