Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mazať inštalačné súbory v PDA?

pdq (380)|22.1.2009 14:54
Mažete inštalačky v svojich zariadeniach, alebo ich nechavate spolu s programom?Neviem co je lepsie.Mazat ci nie.Dik...
AlešD (114)|22.1.2009 17:03
Chování PDA k souborům .cab mám nastavené na smazat po provedení instalace. Nevidím žádný důvod je mít v PDA trvale.
Obvykle stáhnu příslušný .cab na PC, uložím do adresáře WM_install, potom nahraju na PDA, nainstaluju a je hotovo. Když potřebuji provést instalaci znova, znova nahraju na PDA atd... .
Zdenek Malinsky (9781)|22.1.2009 22:53
Já mám CABy na kartě. Chleba (ani data) to nežere....a kdyby byl potřeba udělat HR mimo dostupné PV, je to určitě rychlejší, než všechno hledat a stahovat.
tomsoft (2734)|22.1.2009 23:32
Přesně tak. Dneska jsem si i na vlastní kůži ověřil, že je to opravdu dobrá věc. Jeli jsme z manželkou do Prahy a cestou jsem si jen tak cvičně (zrovna testuji ROM) udělal HW reset a protože řídila manželka, po příjezdu do Prahy (cca 380km) bylo v PDA vše co tam má být a vše funkční... takže všechno na SD kartě a je klid.
AlešD (114)|23.1.2009 08:28
Samozřejmě, pokud ptřebuji často dělat HR v autě/vlaku/letadle a ponorce, je lepší míty .caby na kartě. Pro mě, jako pouze uživatele PDA je to však poněkud zbytečné.:cool: