Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus P565 problém s dobíjením přes usb?

vasekg (5)|20.1.2009 18:51
Tak jsem objevil první nepříjemnost, když mám pda připojené přes USB nebo bluetooth a slouží mi jako modem abych se dostal na net, tak tak po třech hodinách vytuhne - baterie je na nule - toto se děje jak když je pda připojeno k pc přes usb (třeba to usb nestíhá napájet - ale u starého pda to nebyl problém) tak i když je pda připojeno na nabíječku a net jede přes bluetooth. jakmile pda nepoužívám jako modem, tak ta baterie takto neodchází, dobíjí se v pořádku. Kde je problém? Mám reklamovat? díky
Pavel Koza (4761)|20.1.2009 18:53
Mel bych tohle zarizeni dostat na recenzi behem par dni, tak to zkusim. Dela to i kdyz bylo predtim nabite na 100%?
vasekg (5)|20.1.2009 20:21
To nevím, bylo nabité cca na 70 procent - ale překvapilo mě, že to dělá i tehdy, když je připojeno na originál nabíječku :(( Jinak jsem s ním na maxxxx spokojený a toto je jediná věc, která mi vadí. Dnes to přes noc nabiju naplno a otestuji znovu. Jinak sice jsem před tímto kouskem používal velmi pomalá pda, ale teď si skutečně připadám jak po přestupu z trabanta do porsche :-) jen ten můj problém :-)) A ještě se zeptám, jak vypnout automatickou instalaci těch nadstavbových programů? Chtěl bych obětovat češtinu, která mi vadí, za větší místo v paměti. Děkuju
pitka (1346)|21.1.2009 10:40
Post install, neinstaluje češtinu jak píšeš.
Instalují se věci typu podpora a nastavení sítě, operátorů, někdy podpora klávesnice XT9/T9 nebo dodatečné aplikace apod. (většinou do tzv. extended ROM).

Vypnout se to jednoduše nedá, ale bud´rád, že to tam je.;)
vasekg (5)|24.1.2009 13:19
Tak definitivně odzkoušeno - přes noc PDA dobito na maximum - ráno připojeno přes usb k PC (notebook Acer) a používáno jako modem po dobu 3 hodin - po třech hodinách kontrola a stav baterie je 9 procent!!! kde je chyba? je nutná reklamace? díky
Koumes_ce4you (93)|25.1.2009 15:11
Taky záleží,jak máš nastavené uspání pda,taktování procesoru a další věci kolem úspory energie.Jen nápad.