Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 23 z 23

Téma: treo pro...vyzvánění, zámek kláves apod.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

A není problém trošku jinde? Víš, co říká důchodce z Vrchoviny o zrcadle?
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2007

Problém... problém je v tom, že nevím, čím nahradit dosluhující Treo750

iPhone - příliš omezení, nutná vazba na windows (na domácím PC mám Ubuntu), prostě není to moje krevní skupina.
    TMo G1 - hardware jakž-takž, ale Androidu chybí ještě tak rok do použitelnosti.
    WM - pořád stejné šunky, malý QVGA s 65k barev, špatný foťák, velká spotřeba, na obzoru trošku divné WM6.5...

WM se vůbec točí na místě, já u MS nevidím žádný vývoj, ačkoliv se asi snaží... poslední solidní vývojový skok (nebo jenom velký krok) byly WM5, šestka a šest.jednička už jsou jenom nastavovaná kaše.

A když už někdo vymyslí celkem fajn zařízení, jako zmíněné Palm Treo Pro, tak to zase pose*e nekvalitními plasty.
    Takže máš recht, nejsou to jenom přešlapující WM, ale i váhající výrobci.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Není problém jinde...jestli někdo vypustí do prodeje zařízení, které vykazuje výše popsané problémy (hlavně zámek klávesnice který si dělá co chce) tak je problém výhradně v řadách výrobce. O praskání krytu nemluvě.....

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

No, přesně jak píšeš... Navíc v mém případě je ještě problém v tom, že vím přesně co chci, ale ono to není.. Ještě počkám na ten nový slider od Palmu, myslím Pre....že by snad?

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Jeden z důvodů, proč jsem pořídil Treo Pro, je pevná konstrukce. Sliderům nikdy neuvěřím.
    Ale je to fakt pech. Kvalitní pracovní přístroje pravděpodobně neexistují. To je svět tak malý, že se to nikomu nevyplatí?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

já jich již používal několik, většina od Samsungu a naprostá spokojenost... Kdysi prosákli nějaké informace o zařízení od Htc....mělo to být v řadě Diamond, Diamond pro, se slider konstrukcí, ale uběhl rok a prd. Místo toho prodávají S740 nebo jak se ten shit jmenuje. Přitom ve stejné Hw řadě mají s vysouvací konstrukcí Diamond Pro:?

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Ahoj dostal jsem telefon Palm treo pro bez manualu a na internetu jsem ho nikde nenašel a ještě pořád jsem nepřišel na to jak ho zamknout. Je tam napsáno tlačítko MOŽNOSTI + AUTOMATICKÝ ZÁMEK TEL. Mohl by mi prosím někdo poradit jak? Zkoušel jsem snad vše co mě napadlo. Díky moc. dejvus@centrum.cz

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

treo (i pro) se zamyka cervenym tlacitkem, neboli End, neboli tim tlacitkem, kterym odmitate a pokladate hovor

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Zámek kláves (displeje)
    Od Míla_ce4you v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 26-09-2009, 23:07
  2. Zamek klaves - oznameni
    Od lukasz v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 06-09-2006, 01:13
  3. n35 a zámek kláves