Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Bluetooth a Toshiba e800 BT

ok2shi (98)|3.7.2004 20:06
Mám neskonalé problémy se zprovozněním Bluetooth na mé nové Toshibě e800 BT. Provedl jsem na ní ihned po získání legální upgrade na wm 2003 SE ale bluetooth nemohu rozchodit. Mám doma na routeru připojen Belkin bluetooth AP a s mým starým a dobrým iPaqem 3870 to chodilo bez problémů. Ale e800 se nechytá. Kdo poradí, nebo má s tím zkušenosti?
Ivo.
Pavel Koza (4761)|3.7.2004 22:04
A ten router je jedina vec, ktera nefunguje, nebo to nejde ani napriklad s telefonem?
ok2shi (98)|4.7.2004 00:32
[QUOTE="Pavel Koza"]A ten router je jedina vec, ktera nefunguje, nebo to nejde ani napriklad s telefonem?[/QUOTE]
Router funguje, protože přes něj jde také stolní počítač do internetu Kabelové televize (klasickým kabelem). Současně jsem používal (resp. pouřívám dosud iPaq 3870 pomocí BT přes BT Access point na tento router. No a pokud namísto iPaqu chci použít Toshibu, tak ta s Access pointem odmítá komunikovat, ačkoli komunikuje přes BT s iPaqem bez problémů.
Ivo
Pavel Koza (4761)|4.7.2004 01:32
Nene, myslel jsem, jestli ta Toshiba funguje s necim jinym, napriklad s telefonem.
ok2shi (98)|4.7.2004 09:23
[QUOTE="Pavel Koza"]Nene, myslel jsem, jestli ta Toshiba funguje s necim jinym, napriklad s telefonem.[/QUOTE]
Dcera má Sony Ericsson T68i a s tím to také nechce spolupracovat. Sice jej najde a zobrazí, ale spojení nejde . Infra funguje všude bez problémů.
Pavel Koza (4761)|4.7.2004 17:05
Ja vim, ze to je hodne blby dotaz, ale stejne se zeptam:) Jste si jisty, ze jste urcite pouzil upgrade pro BT verzi zarizeni? Nekde jsem na zahranicnich diskuzich zahledl, ze v tom byl trochu zmatek...
ok2shi (98)|4.7.2004 20:31
[QUOTE="Pavel Koza"]Ja vim, ze to je hodne blby dotaz, ale stejne se zeptam:) Jste si jisty, ze jste urcite pouzil upgrade pro BT verzi zarizeni? Nekde jsem na zahranicnich diskuzich zahledl, ze v tom byl trochu zmatek...[/QUOTE]
Ano Vše mám v pořádku - ověřeno v systémových informacích.
Je to strašně složité nastavování. Holt Bluetooth není od Widcommu
ing.Ladislav Pinkava (9)|6.7.2004 08:28
Mám sice e800 WiFi, používám SD bluetoth kartu, upgradoval jsem také na WM 2003 SE a se spojením a přenosy dat nemám problém.