Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samovolné spouštění Active Sync na PDA

lacky (18)|20.1.2009 10:14
Dobrý den,

Pro synchronizaci souborů mezi PC a PDA používám síťový disk, přijde mi to jednodušší a spolehlivější než problematický Active Sync, který jsem na PC pro jistotu úplně odinstaloval. Přesto se mi ActiveSync na PDA samovolně spouští. Jednak při BT spárování s mobilem (to se spustí skoro vždy, přestože chci jen GPRS konektivitu), občas i po připojení k WiFI AP, a někdy dokonce i po pouhém aktivování GPS přijímače- to už fakt nechápu proč. Jde to nějak zakázat? Pokaždé to ručně ukončovat je dosti nepříjemné. Počítám že ta zbytečnost je v ROM, takže odinstalovat to nepůjde, ale to tolik nevadí- hlavně aby se to samovolně nespouštělo. Díky! FSC Loox N560, WM6.
Zdenek Malinsky (9781)|20.1.2009 11:17
link

A příště, prosím, nejprve chvilku hledat. Kdybys dotaz týkající se ActiveSyncu a tedy synchronizace dal do logicky správného fóra, určitě bys ani moc dlouho hledat nemusel, když je hned na prvním místě.;)

Přesunuto do + Komunikace & Synchronizace
Zdenek Malinsky (9781)|20.1.2009 11:48
Další vlákna k tomuto problému: link 1, link 2.
lacky (18)|21.1.2009 10:35
Nepomohlo to, pouští se pořád, neřád jeden. Jedinej efekt je že v "Messaging" je teď zbytečně jeden account navíc, a když na něj umylem ťuknu, tak Messaging na nějakou dobu zatuhne. I tak díky za snahu, zřejmě to budu muset vydržet. Zas tak často se to samovolně nespouští.