Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

E-Ten X 500 a progr. Meteoservis - problém

Eteňák (68)|19.1.2009 02:46
Nemá prosím někdo zkušenosti s tímto programem na E-tenu? Opakovaně jsem instaloval jak exe. tak cab soubor a výsledek je pouze, po snaze o spuštění - hláška "Meteoservis není platná kapesní PC aplikace" :((
Program je free a byl stažen z oficiálních stránek.Stahoval jsem i z jiných prohlížečů! Instalace proběhla vždy v pořádku (vyzkoušen přístroj i karta).Už si prostě nevím rady jak to rozjet.
Dík za jakékoli informace ;)


scoopitch (4)|20.1.2009 16:00
Tak jsem vyzkoušel na svém X500 (WM6.1 Panot v. 3.5) a funguje bez problémů (instaloval jsem .cab z oficiálních stránek do vnitřní paměti). Tzn. že chyba bude někde u tebe :( Ale jaká to netuším.
Eteňák (68)|20.1.2009 23:20
..tak dlouho jsem dneska laboroval až mi to zbláznilo PCC a musel jsem udělat HR. Dokonce ani po HR a čistém systému se to nebylo schopné rozjet:(( takže smůla.
asi tam mám nějakého bacila.
Dík za snahu - snad si ho užíváš za mě ;) ...já až v jiném životě:mad:
Zdenek Malinsky (9781)|20.1.2009 23:48
Nevím, kde je problém, zkus dotaz přímo u autora hujera na jeho webu.
Mě se pro změnu nedaří z jeho webu stáhnout do PDA ani do smartphone caby této aplikace i Dont Forget, které je rovněž autor.:?
Eteňák (68)|20.1.2009 23:59
Já už tak učinil a se zlou jsem se potázal :D viz http://magazin.softimage.cz/meteoserviswm/podpora/
Zdenek Malinsky (9781)|21.1.2009 11:31
Máš to tam jasně napsaný (dnes ráno) - zahoď E-tena a kup si něco pořádnýho :D ....ale teď vážně: nechci plivat na E-ten, ale když jsem se bavil s několika programátory, kteří vytvořili více než 1 aplikaci pro PPC a WM zařízení, tak všichni se shodli na tom, že nejvíc problémů s jejich programy mají uživatelé E-tenů a pak Asusů. Bylo to nezávisle na sobě, takže na tom asi něco bude. Prý tito výrobci nedodržují přesně MS standardy a pak může něco haprovat.
mahoni_ce4you (34)|21.1.2009 11:47
Tak nevím ale já mám M700 a V900 samozřejmě s ofiko romkama(Eteňáku asi to bude tou kuchtěnou romkou) a zatím všechny aplikace ktere jsem do nich dal fungují a i to počasí.To nemohu tvrdit třeba o HTC Raphael,kterého sem měl jenom 24 hod a šel s baráku( např.instalace igo8 natřikrát než ho vzal a bez častého zásahu do registrů nepoužitelnej-to jenom tak na okraj)
Eteňák (68)|21.1.2009 22:56
Zdendo pošli zlaťáky a já si koupím novou mašinu :D
Já na začátku při používání ofiko ROM nebyl až tak spokojen.Po instalaci převařené ROM - nebetyčný rozdíl (stabilita,spolehlivost atd.) Vytvořil jsem si vše k obrazu svému a bez zásahu jsem šlapal do nedávné doby a to do snahy instalovat Meteoservis.Do té doby jsem k plné spokojenosti užíval SPB W. Ale člobrda je zachtivej, zvídavej a touží poznat jiné věci - jak jinalk že:sarcastic: Já hádám, že to bude tou přev. ROMkou a že to bude nějaká maličkost-bacilek a že si to jen nerozumí.
Takže to asi nechám opravdu až na to nové kolo :D :yes:
PS : Všem dík za rady a útěchu ;)
Zdenek Malinsky (9781)|22.1.2009 22:51
Asi je ta aplikace alergická na tvoje PDA. Včera, resp. dneska jsem zkoušel nejen instalovat. Na Treu i na Voxu proběhlo vše bez problému. Zkoušíš instalovat poslední verzi?
Eteňák (68)|22.1.2009 23:26
Jistě že jsem se snažil instalovat poslední verzi. Stahováno přes IE , Mozillu a dokonce přímo do PDA přes Operu. Vše marné:?
Stehnak (78)|24.1.2009 18:17
Zkus porovnat Panotovi ROMky 3.5 s 3.8 -> http://eten-users.eu/index.php?showtopic=13154&st=0&start=0 trebas na neco kapnes...
Milan Kosina (11)|27.1.2009 15:37
Me na E-Tenu X500+ funguje bez problemu.