Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 9000 nejde flashovat

Vanciik (3)|18.1.2009 22:45
Prosím poraďte mi...Jak nahrát novou ROMku,když Qteka nezapnu,jen do bootloaderu a k PC ho nemůžu přes USB připojit,protože ho XPčka najdou pouze jako neznámé zařízení,který mi je ted na....

Upraven název. Opravdu nejšlo vymyslet název popisující problém? "Žádám radu" je opravdu přesný popis problému. admin
urys (402)|18.1.2009 22:52
Podívej se tady, snad Ti to pomůže. Asi půjde provést flash ROM z SD karty jako u ostatních HTC zařízení.
Vanciik (3)|19.1.2009 15:50
Nejsem tak dobrý v angličtině,ale hlavní problém bude podle mého ten,že Qteka nenajde počítač ne??Prosím poraďte...potřeboval bych ho zprovoznit co nejdříve.
urys (402)|19.1.2009 16:05
Psal jsi, že to XPčka najdou, ale jako neznámé zařízení, takže nejspíš bude potřeba ovladače, ale pořád je tu ještě šance udělat flash z SD karty - QTEK nemám, takže nevím jak to s tím je a jak se přesně musí postupovat, ale předpokládám, že to bude podobné jako u jiných HTC zařízení. Ten odkaz, jak jsem dával, tak by to tam mělo být popsáno včetně flash na "mrtvé" zařízení.

No a pak je tu ještě další šance - odnést to do servisu, samozřejmě to bude stát nějaké peníze, ale pokud to opravdu potřebuješ a neumíš anglicky a nemáš potřebné znalosti s flashováním, tak Ti asi jiná možnost nezbude. Obávám se, že Ti to nikdo překládat nebude, jen Ti maximálně poradí nějak podobně jako já - tj. odkaz někam, kde někdo něco podobného řešil a ten zpravidla bývá, v lepším případě, v angličtině ;)
Vanciik (3)|19.1.2009 16:24
No tak jsem to nějak přelouskal,pomohlo mi několikrát vytáhnout USB z PC...tak sem nahrál úspěšně WM6 ale po dokončení instalace sem měl provést soft reset,který ovšem nic nevyřešil a já jsem stále v bootloaderu...nevíte prosím co dál?

Tak problém sem vyřešil...stačilo ještě jednou přehrát radio.
Mockrát děkuji za rady.
htcjirka (1875)|19.1.2009 17:44
Qtek 9000 se hlasil jako nezname zarizeni,kdyz jste v nem nechali SD kartu,pak vznikal tento problem.