Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Systemove zvuky?

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Zdravim, som sice celkom zbehly uzivatel windows mobile (mal som niekolko smartphonov aj pda), ale kupil som si omniu a dost mi vadi zvuk ked napr. v menu pocuvam ponuku dole... (take to tykanie) potreboval by som sa tych zvukov zbavit (nejaky subor napr. v adresari win?). Dalsia vec zvuk pri zapinani, tu animaciu samsung by som prezil... ale ten zvuk.. predsalen ked clovek zapina mobil na prednaske a podobne to nie je vhodne. Dik :sarcastic: :yes:
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

... (take to tykanie) : nastavenie- zvuky a upozornenie-odskrtni klep. na dis. a hardw. tlac. S tym 2 ti bohuzial nepomozem.

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Nie.. to som nemyslel... ja myslim.. ked scrollujem nieco... prstom.. napr. programy v starte... tak posuniem prst zhora nadol.. aby sa mi to samo posuvalo... a pri tom samotnom posuvani to nejde plynulo ako v opera napr. ale sa to po jednom tak pomalsie posuva a tika to ako keby

Podobná témata

1. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 29-04-2009, 14:36
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 10-03-2009, 15:29
  3. Systémové utility
    Od Skijumper v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-08-2008, 07:09
  4. jak nahradit Systémové zvuky vlastními
    Od Drake v sekci Obecné problémy