Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak záchranit smazaný soubor?

SG_ce4you (118)|17.1.2009 23:53
Ahoj při HRDRST jsem svojí blbostí místo vol up dal vol down, čož má za následek totální smazní všeho, skoro vše mám zazálohované ale jeden soubor bych potřeboval vytáhnout(záložní exe od SPB Backup:-) ), znám původní umístění, odhadnul bych název, velikost a datum vytvoření. Narazil jsem zde na jeden prográmek ale tam je problém v tom že soubory se jmenujou dost podobně a moc pokusů nemám:-)

poníženě prosím o pomoc:sarcastic:


Název vlákna poupraven. admin
Pavel Koza (4761)|17.1.2009 23:58
Předpokládám, že ten soubor byl na tom 4 GB flashdisku. Tohle k cili nenasmeruje?
SG_ce4you (118)|18.1.2009 00:44
To jsem samozřejmně zkoušel jeden prográmek sice najde nějaké backup soubory ale všechny mají stejnou velikost(několikanásobně menší než by měli mít) a název je f..a pár čísel takže nepoužitelný, mno a ten druhý zase dokáže najít podle složek a názvů ale daný soubor ne, problém možná bude v tom že soubor byl v rootu a ne ve složce
mno po prodělé noci se mi to stejně nepovedlo naštěstí se mi těsně pře flashováním aktualizoval outlook tajže to nejhorší se mi zazálohovalo
SG_ce4you (118)|18.1.2009 11:41
Ale tohle mě přivedlo na otázku jestliu by nějakým způsobem šlo vytvořit aby mi pda automaticky odesílalo backup soubor na nějaký mail
Zdenek Malinsky (9781)|18.1.2009 13:46
Vyzkoušej i další, v článku jmenované programy pro záchranu dat.
DellaVega (70)|18.1.2009 16:28
Já s tím měl problém, už jsem tady před několika dny zakládal na toto téma vlákno a musím říci že kdybych nechvátal a měl více ztrát než jsem měl tak sem počkal na ty dva prográmky od admina a musím říci po vyzkoušení že ten druhej je fakt dobrej a troufám si říci že z tý flashrom vytáhne všechno, jen nezmatkovat .... jo a že se potom soubro jmenuje f15654654.xxx to přece nic neznamená, důležité je tedy fakt hlavně znát velikost a poslední datum změny...