Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch HD - Hot Fix pro vylepšení hledáčku foťáku při focení v šeru

Pavel Koza (4761)|16.1.2009 23:28
http://www.htc.com/europe/SupportViewNews.aspx?dl_id=482&news_id=42

Na webu HTC se právě objevil hotfix pro majitele HDček, který má řešit problém s hledáčkem při focení na maximální kvalitu ve zhoršených světelných podmínkách, kdy se na něm mají objevovat zřetelné "šumové" pixely. Nejde o závadu, ale pouze o softwarový problém, a proto je zde tento fix. Navíc se jedná jen o závadu kosmetickou, protože na výslednou kvalitu fotografií to nemá žádný vliv. Pokud vás tento problém trápí, stáhněte si z výše uvedené stránky opravu.

Instalace je stejná jako u ostatních fixů, stačí stáhnout EXE soubor, nakopírovat na zařízení a na něm spustit.
milos797 (259)|17.1.2009 22:58
A keď neviem posúdiť či tento problém mám? Vieš, nemám s čím zrovnávať. Ak ten hotfix nainstalujem aj ked ten problem nemam, niekde sa mi to prejavi? teda spomalenie pda...?
Pavel Koza (4761)|17.1.2009 23:00
Většinou platí, že hotfixy má smysl instalovat jen pokud se problém projeví. Pokud je při focení subjektivně všechno OK, tak bych se tím netrápil. Navíc jak jsem psal, jedná se jen o kosmetickou vadu, na fotce žádný problém není, je to vysloveně problém toho náhledu.