Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 99 z 110 PrvníPrvní ... 4989979899100101109 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,471 až 1,485 z 1636

Téma: Diamond - WM6.1 - CZ - Eržika - pravá česká RÓMka :) - ver. 08-2.09 - 18.8.2009 (FINAL)

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Zdravím,

chtěl jsem se zeptat, zda někdo neví, jak bych mohl změnit desetinný oddělovač z "," na ".". V místním nastavení mi to nic jiného než "," nenabízí...

Díky za případnou pomoc.
    Roman
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

d.e.n.d.i.k: Zkus udělat hard reset a když ani to nepomůže udělej hard reset ...

SnowiiSnowii: Ten ukazatel je aplikace StylusLock - chvilku to postartu trvá než najede - takže zatím vidíš origo baterii.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2009

langosh: Označ "," v Desetinný oddělovač, zapni si klávesnici, oprav na "." a uzavři OK. Étot vsjó.

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

Super, nějak jsem zapomněl udělat hard reset, takže díky moc, pomohlo...

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Abych to uvedl do kontextu - aplikace BasicGPS vyžaduje nastavení "Decimal Symbol" na "." - bez toho ten software nespustím, takže bohužel je to třeba nějak změnit již v nastavení telefonu...

Roman

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2009

To jsem Ti právě popsal. Jen jsem nenapsal začátek, což jsem považoval za samozřejmé: Start-Nastavení-Systém-Místní nastavení- Číslo ....

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Oh, jak prostéops: . Omlouvám se, že jsem to nepochopil hned napoprvé. Díky

Roman

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

Adow: tak ten opravný soubor na halsitost funguje, moc ti děkuji, teď je to ideální :yes:
    Jen k tomu WkTask manageru. Cos tím prosím myslel, že ho mám zakázat v Po? Nevím co to Po je ops: a lehkou Eržiku nechci, v těžké jsou přesně programy, co mi vyhovují, krom toho WkTasku. Díííky

Registrace
    Sep 2008

Nenapsal jsem jen Po ale Po spuštění .. To je adresář ve Windows - tam smaž zástupce.

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

Brý den všem,po instalaci opravy k v7, se mi stává, že se mi objeví u oznamovacích ikon (vpravo nahoře displaye) druhá jednička oznamující číslo aktivní linky, po pár pokusech jsem přišel na to, že to dělá oprava na BlueT.Pro doplnění mám Vodafone a vždy musím odmítnout oznámení a je vše OK, ale otravuje to, jelikož to dělá po každém restartu.

Za druhé se chci zeptat,jestli je normální,že opera občas místo stažení souboru ho rovnou otevře,ukáže co je v něm (pro upřesnění např. F3 v TC na PC).

Díky za vše

Nováček
    Registrace
    Jun 2011

tak mam ten stejny problem s tou jednickou. jen pro upresneni, oprava se instaluje do zarizeni nebo na internal storage ?

Registrace
    Sep 2008

S jedničkou problém nemám, naopak mi vyhovuje, že můžu vypnout její zobrazení odmítnutím té informace.. Update se instaluje do zařízení.

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

ja ten problem s jednickou mam taky, odmitnout muzu pouze vdzycky tu druhou - nove objevenou... ta puvodni tam zustava porad.

potom mam jeste dotaz, byl jsem z origo ROM zvykly pouzivat "Sama SMSDeliveryReceiptFix" kdy jsem klikl na obalku ve stavove liste a jen mi nabehla zprava dole - dorucenka a hned moznost delete... ted mi vzdycky vyskoci ten spravce a tam az muzu kliknout na "smsdeliveryreceipt" a ten mi ukaze dorucenku a tu muzu teprve smazat... neda se toto nejak elegantne poresit?

diky!

zbh zbh je offline
    Nováček
    Registrace
    Jul 2009

Nabízím ke stažení databázi počasí se 190 českými a 70 slovenskými městy. Přátelům ze Slovenska se omlouvám, že jsem byl příliš líný a nenašel jsem jak zadat měkké L v některých názvech mšst, použil jsem normální. Přiložený soubor stačí nakopírovat do složky Windows.
    zbh
    Oprava: Nepochopil jsem proč, ale soubor se mi povedlo uploudovat až po zazipování. Takže nejdříve ROZBALIT a pak teprve kopírovat.
    Poznámka: Pokud jste si do databáze počasí sami ručně něco zadali, tak o to při kopírování přijdete.
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Mám verzi 7 těžká a oběvila se vní podivnost, když zapnu BT tak mám nahoře 2 ikonky, ikdyž to v autě spojím přes BT s handsfree parrot, no a pak ze starého telefonu sony ericson jsem měl zvuk v parrotu hlasitější a teď s diamondem a více romkama je vždy zvuk slabší, zesílený ho mám přitom v mobilu i parrotu na max, ale pořád to není ono, nedá se to ještě nějak softwarově zesílit ?

A někdy když volám a zhasnu si na volání displej tak hovor nejde ukončit, a tohle dělalo i ve verzi 5 Těžké.

Jinak parádní ROMka

Strana 99 z 110 PrvníPrvní ... 4989979899100101109 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 671
    Poslední příspěvek: 25-04-2013, 07:25
  2. Reakcí: 1072
    Poslední příspěvek: 26-06-2010, 18:58
  3. Reakcí: 55
    Poslední příspěvek: 04-03-2010, 20:00
  4. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 02-01-2010, 11:33