Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 101 z 110 PrvníPrvní ... 519199100101102103 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,501 až 1,515 z 1636

Téma: Diamond - WM6.1 - CZ - Eržika - pravá česká RÓMka :) - ver. 08-2.09 - 18.8.2009 (FINAL)

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Tak jsem flešnul SPL 1.93, naformátovat BINFS a je konec... dál se nemůžu dostat, nejde flešnout ROM
    Naběhne mi obrázek eržiky a dál nic. Resety ani pokusy o flešnutí nefungují .... ví někdo co s tím???
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2009

Pokud jsem Ti dobře porozuměl, tak nevíš, jak v tomto okamžiku nainstalovat Er. Je-li to tak, pak:
    stiskni tlačítko hlasitost a drž současně stylusem stiskni a drž reset tlačítko až se ti objeví červeno/zeleno/modro/bílý screen a v bílém poly bude Serial
    propoj Diamonda s PC kabelem USB - nápis se za chvilinku změní na USB
    Nyní spust v PC DiamonCustomRUU.exe a postupuj v instalaci jako normálně.
    Nezapomeň udělat HR hned po konci instalace ještě před prvním startem Erž.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Ne, jak flešnout Eržiku vím používám jí od začátku jejího vývoje a prošel jsem všemi verzemi :-), ale samotný proces se po naformátování BINFS nedařil... nešlo dál flešnout nebo opravit vůbec nic SPL, ROM. Už jsem myslel, že jsem z toho udělal cihlu...:-) Po snad 50 pokusech se mi podařilo nainstalovat originální rom.. ani poté Eržika stále nešla nainstalovat .. no a tak jsem tam dal SPL 1.3 sign, SPL 1.93 a nakonec i Eržiku :-)) a radio....

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2009

Nechtěl jsem tě podceňovat. Jóóó nevyzpytatelné jsou cesty bóóóžíííí. Nebo EEEEErŽiiiiiiii ?!

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Měl bych dotaz: stáhnul jsem si od Adowa počeštěnej RSS Hub, ale když si chci v nastavení zapnout, aby se mi podcasty ukládaly do Internal Storage, řekne mi to, že prej Acces is denied, nevíte co s tím?

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

Pěkný den přeji, mám menší problém. Dnes ráno jsem zaspal do práce. Koukám, proč mě můj jindy bezchyby fungující pTravelAlarm nevzbudil a zjistil jsem, že nejde spustit, jakož to spousta dalších aplikací, co mám nainstalovaných. Hodí to hlášku, že soubor nelze spustit, něco certifikát, nebo něco z něj nelze najít. Udělalo to tak u 90% prográmků. Ještě jsem si všimnul, že v galerii nemám načtené žádné obrázky, i když normálně na paměti uložené jsou. Udělalo mi to z ničeho nic přes noc
    Nevíte, co by to mohlo být? Díky

EDIT: tak jsem zjistil, že se mi přejmenovala Internal Storage na Internal Storage2 a asi i kvůli tomu nejdou ty programy. NEvim co s tím

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

mam taky problem, jak doted v7 jela bez problemu tak ted se mi uz asi 3. den po sobe stalo ze se seklo TouchFlo... start i tlacitko Telefon a Programy normalne jedou ale nemuzu prejizdet mezi zalozkama...

dalsi vec je ze kdyz si prohlizim albumem fotky a pretocim displej nalezato tak mi to spusti aplikaci telefon, co s tim?

diky!

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

dnes rano se mi to same prihodilo take. v TC jsem smazal nove vytvorenou internal storage a daal soft reset a vse slape jak ma ;-)

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

já jdu udělat hardreset a natlačím to tam vše znova, stejně jsem to chtěl dřív nebo později udělat, tak aspoň je důvod
    Ale nechápu, proč to dělá Já mám teda normálně Internal Storage složku a vedle toho Internal Storage 2, s tím, že všechny soubory jsou přesunuty v té IS2

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

TOKYJE: Email Outlook v Outlooku vždycky byl a vždycky bude - slouží pro synchronizaci mailů s PC.

MartinD: Díky za všechny odpovědi

Bimbaldi: Určitě to tady někde je, název Internal Storage se nastavuje v registrech:
    Kód:
    [HKEY_LOCAL_MACHINE\System\StorageManager\Profiles\moviNAND]
    "Folder"="Internal Storage"
    K přejmenování na Internal Storage 2 dojde ve chvíli, kdy používáš aplikaci, která ma nastavenu cestu do IS a přitom máš tel. připojený k PC jak mass storage. Typicky to dělá stahování příloh mailů v Outlooku Diamonda - Eržika je nastavená tak, aby přílohy mailů šly do IS. A když Outlook nemá přístup na IS, vyřeší to takhle .. Ale jak píšu, stačí opravit v registrech a SR.

Snowii: Bohužel nevím, čím to může být. Já jsem tyhle problémy s klasickou Eržikou neměl..

Nováček
    Registrace
    Nov 2011

takze asi pred tyzdnom som si presiel diamonda autom :.....( a po kratkom uvazovani som objednal diamond2 je to super masinka, podla mna to co jednotke vycitali dvojka ma upravene.Takze z d2 budem musiet asi hladat ine ROMky ako erziku, co ma trosku mrzi, lebo Erzika je fakt bomba.Adow si borec... len uz si kup D2

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Jo, Diamond je dobrej, at uz je v jakekoli verzi. Jenom ten zvuk... ten je na nem tak mizernej, ze se me chce az brecet .-( A neopravili to ani na D2. Ostatne, vsechny HTC founy maji takovej mizernej zvuk. Je to pouzitym matrosem... Skoda tehle vady na krase.

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Funguje někomu na Diamondovi ta flétna z této aplikace?
    Omniano
    Nějak mi to nefunguje přes ten mikrofon.

zbh zbh je offline
    Nováček
    Registrace
    Jul 2009

Účet "E-mail Outlook" zmizí, pokud v ActiveSync zrušíš synchronizaci e-mailu. Pokud stahuješ maily rovnou ze serveru, tahle synchronizace je zbytečná. Ona je v podstatě zbytečná i tak, protože pokud mám čas synchronizovat s outlookem v PC, mám i čas si ty maily v PC rovnou přečíst a navíc s větším komfortem. Jen poznámka: používám protokol IMAP4, takže zprávy zůstávají na serverech a můžu na ně koukat v práci, doma i na mobilu.
    Zbyněk

Citace Původně odesláno od TOKYJE
    Adowe je mozne odstranit emailovy ucet outlook? Mam lehkou 7. V predchozi tezke 6 uz ten ucet nebyl predinstalovany. V ostatnich je a me se nedari ho nijak odstranit. Dik.

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

zdravim, potřeboval bych nutně poradit. Po nainstalování Eržiky mi nejdou odesílat a přijímat sms, pouze e-maily. Prosím o radu co s tím.
    Předem díky

Strana 101 z 110 PrvníPrvní ... 519199100101102103 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 671
    Poslední příspěvek: 25-04-2013, 07:25
  2. Reakcí: 1072
    Poslední příspěvek: 26-06-2010, 18:58
  3. Reakcí: 55
    Poslední příspěvek: 04-03-2010, 20:00
  4. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 02-01-2010, 11:33