Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problemy s gps v iGo8

schula (23)|15.1.2009 18:58
zdravim ve spolek, potreboval bych poradit s mensim problemem... pouzivam iGo8 - donedavna uplne bez problemu, ale nedavno mi zacal permanentne vypadavat signal-kdyz iGO zapnu najde satelity a moji polohu ale uz trebas po 10 sekundach vypadne-dival jsem se do nastaveni gps prijimace-najde ho v portu 4 s f 9600 ale pak z niceho nic napise ze prijimac nenachazi-pak zase ze ano, a do 20 sekund zase ze ne... obcas se taky "odzaskrkne" okynko GPS povoleno... zkousel jsem uz i preinstalovat ale porad zadny pokrok... nerad bych dosel az k hard resetu, proto bych uvital jakykoliv napad... predem diky za odp. sch.
htcjirka (1875)|15.1.2009 20:46
A nezapinal jsi v posledni dobe A GPS v registrech ci nejakem tweaku??
marty22_ce4you (101)|15.1.2009 21:36
ja mam podobny problem s igo8 ale skusil som potom gps s google maps a tam mam pocit ze signal nevypadaval..ale nemam to uplne potvrdene lebo som musel byt napojeny na wifi z domu a tak som sa mohol pochybovat kusok od domu..mozno skusit inu verziu igo8..ale este som sa nedostal k tomu..
schula (23)|15.1.2009 22:16
[quote=htcjirka]A nezapinal jsi v posledni dobe A GPS v registrech ci nejakem tweaku??[/quote]
netusim co je A GPS? ale i tak si myslim ze jsem s tim nic nedelal-v kazdym pripade kdyz mi to popises budu moct jisteji odpovedet... jediny co si pamatuju je ze jsem stahoval aktualizace quick gps...

schula (23)|16.1.2009 20:29
tak to vypadda ze je problem vyresen-pokud jsi myslel tou a gps -asistovanou gps, tak byla opravdu zapnuta... po vypnuti se zacal jevit signal stabilni... neni to sice jeste stopro vyzkouseny, ale vypada to ze by to mohlo byt ono... takze diky moc za radu.

btw-iGO nepodporuje asist. gps? nebo je to nekde chyba v zarizeni popr rom?
htcjirka (1875)|16.1.2009 20:49
Pokud u HTC zapnes A-GPS zacne delat problemy jak iGO tak TT,defaultne je to vypnute,takze doporucuji nezapinat,pak se vyskytne presne ten znamy problem co jsi mel.Fajn ze jsem mohl pomoci:yes:
nwagner (88)|27.1.2009 14:01
zdravim
viete mi pls poradit kde najdem ten register ????
marty22_ce4you (101)|27.1.2009 15:17
pouzi Advanced config..vyberes GPS a potom Assisted GPS