Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Upgrade na WM2003 pro iPAQ H3970

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2002

Dobrý den všem.
    Rád bych provedl upgrade na WM2003 u iPaqu 3970. Rád bych se ovšem vyvaroval nějakých fatálních chyb. Může mi poradit někdo, čeho si mám všímat, tak aby se vše proběhlo v pořádku. Také bych si rád udělal zálohu starého systému (abych se mohl v případě neúspěchu k němu vrátit - jak tuto zálohu udělám, co dělat v případě neúspěšného upgrade, co vše potřebuji pro vytvoření zálohy apod...
    Díky za Vaše příspěvky
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od PeZ
    Dobrý den všem.
    Rád bych provedl upgrade na WM2003 u iPaqu 3970. Rád bych se ovšem vyvaroval nějakých fatálních chyb. Může mi poradit někdo, čeho si mám všímat, tak aby se vše proběhlo v pořádku. Také bych si rád udělal zálohu starého systému (abych se mohl v případě neúspěchu k němu vrátit - jak tuto zálohu udělám, co dělat v případě neúspěšného upgrade, co vše potřebuji pro vytvoření zálohy apod...
    Díky za Vaše příspěvky
    ... upgrade je poměrně jednoduchá záležitost a není nutné se jej jakkoliv obávat. Postup krok za krokem jezde ... tento upgrade od HP nabízí i možnost obnovení PPC2002 (viz tlačítko restore), což stejně asi nebudeš potřebovat ...

Během upgrade je dobré nespoléhat na napájení PDA jen z baterky - tj. je nutné jej mít na AC adaptéru a upgrade nijak nepřerušovat (např. automatickým uspáním počítače, vypnutím notebooku protože mu došli baterie atd.) ...

PavelR.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2002

Citace Původně odesláno od PavelR.
    Během upgrade je dobré nespoléhat na napájení PDA jen z baterky - tj. je nutné jej mít na AC adaptéru a upgrade nijak nepřerušovat (např. automatickým uspáním počítače, vypnutím notebooku protože mu došli baterie atd.) ...
    PavelR.
    ...právě toto mě zajímalo.Co když se stane, že něco krachne a upgrafe nedoběhne celý - je možno se také vrátit bez problémů zpět?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od PeZ
    ...právě toto mě zajímalo.Co když se stane, že něco krachne a upgrafe nedoběhne celý - je možno se také vrátit bez problémů zpět?
    ... pokud je možné se dostat do bootloaderu tak určitě ano, ale myslím, že počítat hned s nejhorší variantou není nutné, určitě proběhne vše OK

PavelR.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Pripojim se, ja osobne upgradoval nekolik zarizeni "tam i zpet" a pokud dodrzite instrukce, nemusite se niceho bat.

I v pripade, ze mi jednou upgrade selhal (moje vina, zkousel jsem experimentovat s upgrade pro jine zarizeni ), tak se dalo bez problemu zarizeni uvest do upgrade modu znovu a instalace mohla pokracovat.

Jenom jak rikal PavelR., kdyz budete mit VELKOU smulu a upgrade selze behem upgrade bootlaoderu, mate asi velky problem... Ale sance, ze se tak stane pri dodrzeni vsech instrukci, je skutecne malilililinkata.

Podobná témata

1. IPAQ 3870 upgrade na WM2003
    Od mkuchar v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 06-09-2007, 21:58
  2. IPAQ 3970 WM2003 upgrade - kde zohnat?
    Od guco v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 16-06-2007, 23:10
  3. Ipaq 3970 upgrade na WM2003
    Od kutas_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-09-2005, 14:50
  4. iPAQ 3970 - upgrade na WM2003
    Od Bronek_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-05-2005, 09:41
  5. Upgrade na WM2003 pro Compaq iPAQ h3800 je na světě