Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Upgrade na WM2003 pro iPAQ H3970

PeZ_ce4you (130)|2.7.2004 23:33
Dobrý den všem.
Rád bych provedl upgrade na WM2003 u iPaqu 3970. Rád bych se ovšem vyvaroval nějakých fatálních chyb. Může mi poradit někdo, čeho si mám všímat, tak aby se vše proběhlo v pořádku. Také bych si rád udělal zálohu starého systému (abych se mohl v případě neúspěchu k němu vrátit - jak tuto zálohu udělám, co dělat v případě neúspěšného upgrade, co vše potřebuji pro vytvoření zálohy apod...
Díky za Vaše příspěvky
PavelR. (2184)|3.7.2004 06:44
[QUOTE="PeZ"]Dobrý den všem.
Rád bych provedl upgrade na WM2003 u iPaqu 3970. Rád bych se ovšem vyvaroval nějakých fatálních chyb. Může mi poradit někdo, čeho si mám všímat, tak aby se vše proběhlo v pořádku. Také bych si rád udělal zálohu starého systému (abych se mohl v případě neúspěchu k němu vrátit - jak tuto zálohu udělám, co dělat v případě neúspěšného upgrade, co vše potřebuji pro vytvoření zálohy apod...
Díky za Vaše příspěvky[/QUOTE]

... upgrade je poměrně jednoduchá záležitost a není nutné se jej jakkoliv obávat. Postup krok za krokem jezde ... tento upgrade od HP nabízí i možnost obnovení PPC2002 (viz tlačítko restore), což stejně asi nebudeš potřebovat :) ...

Během upgrade je dobré nespoléhat na napájení PDA jen z baterky - tj. je nutné jej mít na AC adaptéru a upgrade nijak nepřerušovat (např. automatickým uspáním počítače, vypnutím notebooku protože mu došli baterie atd.) ...

PavelR.
PeZ_ce4you (130)|3.7.2004 20:21
[QUOTE="PavelR."]
Během upgrade je dobré nespoléhat na napájení PDA jen z baterky - tj. je nutné jej mít na AC adaptéru a upgrade nijak nepřerušovat (např. automatickým uspáním počítače, vypnutím notebooku protože mu došli baterie atd.) ...
PavelR.[/QUOTE]
...právě toto mě zajímalo.Co když se stane, že něco krachne a upgrafe nedoběhne celý - je možno se také vrátit bez problémů zpět?
PavelR. (2184)|3.7.2004 20:33
[QUOTE="PeZ"]
...právě toto mě zajímalo.Co když se stane, že něco krachne a upgrafe nedoběhne celý - je možno se také vrátit bez problémů zpět?[/QUOTE]

... pokud je možné se dostat do bootloaderu tak určitě ano, ale myslím, že počítat hned s nejhorší variantou není nutné, určitě proběhne vše OK :)

PavelR.
Pavel Koza (4761)|3.7.2004 22:08
Pripojim se, ja osobne upgradoval nekolik zarizeni "tam i zpet" a pokud dodrzite instrukce, nemusite se niceho bat.

I v pripade, ze mi jednou upgrade selhal (moje vina, zkousel jsem experimentovat s upgrade pro jine zarizeni:cool: ), tak se dalo bez problemu zarizeni uvest do upgrade modu znovu a instalace mohla pokracovat.

Jenom jak rikal PavelR., kdyz budete mit VELKOU smulu a upgrade selze behem upgrade bootlaoderu, mate asi velky problem... Ale sance, ze se tak stane pri dodrzeni vsech instrukci, je skutecne malilililinkata.